Hlavní navigace

TrustPort® Antivirus od AEC patří ke světové elitě

[Tisková zpráva] Antivirový program TrustPort® Antivirus z dílny české společnosti AEC se zařadil mezi světovou elitu. Vyplývá to z výsledků nezávislého únorového testu serveru www.av-comparatives.org.

Sdílet

Únorového testu se zúčastnilo celkem 16 antivirových programů. Jejich detekční schopnosti byly prověřeny na vzorku více než 450 000 virů a jiných škodlivých kódů. V dílčích testech se TrustPort® Antivirus umístil mezi prvními 6-ti a celkově se pak zařadil do nejvyšší kategorie ADVANCED+. Svými schopnostmi odhalit převážnou většinu do dnešní doby se vyskytujících škodlivých kódů tak předčil mnoho konkurentů.

Projekt www.av-comparatives.org je výsledkem práce Andrease Clementiho, který se zde již od roku 2004 zabývá srovnávacími testy antivirových programů zejména z pohledu spolehlivosti detekce „In-the-Wild“ virů. Výsledky posledního únorového testu najdete na http://www.av-comparatives.org v sekci Comparatives.

TrustPort® Antivirus je spolehlivý antivirový program, který chrání před útoky škodlivých kódů. Obsahuje rezidentní ochranu, kontrolu na vyžádání, karanténu a další nástroje. Ve svém jádře kombinuje pokročilé detekční technologie skenovacích motorů Norman a BitDefender, díky nimž dosahuje vynikajících výsledků při odhalování neznámých škodlivých kódů.

TrustPort® Antivirus je nabízen v rámci komplexního bezpečnostního balíku TrustPort® Workstation, který kromě antiviru obsahuje i personální firewall, aplikace pro šifrování a bezpečnou skartaci elektronických dat a elektronický podpis.