Hlavní navigace

Tržby Internet Mall za 1Q/2004 dosáhly 140 milionů korun

[Tisková zpráva]

Sdílet

Tržby Internet Mall za 1Q/2004 dosáhly 140 mil. Kč

Tržby společnosti Internet Mall, a.s. dosáhly za první čtvrtletí 115 mil. Kč bez DPH, resp. 140 mil. Kč s DPH.

Praha, 24. dubna 2004 – V porovnání s prvním čtvrtletím roku 2003 zvýšil Internet Mall svůj obrat o 280% a počet objednávek vzrostl dokonce o 340%. Objem zveřejňovaných tržeb se týká vlastních obchodů společnosti Internet Mall, a.s. a zahrnuje i obrat kamenného obchodu společnosti, který v mnoha případech slouží pro zákazníky, kteří objednali on-line, ale vyžadují osobní vyzvednutí a předvedení zboží.

„I přes nepříznivé okolnosti na trhu, mezi které patří zejména vyčkávání spotřebitelů na nižší DPH a očekávané snížení cen po vstupu do EU, se nám podařilo dodržet rozpočet a není proto třeba jakkoli zasahovat do celkových plánů na letošní rok.“ hodnotí uplynulé čtvrtletí předseda představenstva společnosti Ondřej Fryc. Objem tržeb společnosti pro rok 2004 je plánován na 650 mil. Kč bez DPH.

Co je Internet Mall

Internet Mall je internetová nákupní galerie, která pod jednou střechou sdružuje specializované obchody, které kromě vlastního prodeje nabízejí svým zákazníkům i kompetentní odborné poradenství a široký repertoár doplňkových služeb.

Společnost Internet Mall, a.s. provozuje vlastní internetové obchody www.bilezbozi.cz, www.mp3store.cz, www.fotoexpert.cz, www.audioexpert.cz, www.videoexpert.cz, www.mobilka.cz, www.pcexpert.cz, www.pneuexpert.cz, www.bartsport.cz a kamenný obchod v Praze. Nákupní galerii Internet Mall doplňují partnerské obchody www.multimarket.cz, www.kosmas.cz a www.showpark.cz. Obchody Internet Mall nabízejí přes dvacet tisíc položek zboží více než dvou set značek. Společnost Internet Mall, a.s. je největším obchodníkem na českém Internetu.

Kontakty:

Internet Mall, a.s.
Ondřej Fryc, ondrej.fryc@mall.cz
http://www.mall.cz
Sokolská 21
120 00 Praha 2
tel. 224 914 482
fax 224 914 456