Hlavní navigace

TTC TELEKOMUNIKACE pod taktovkou Luboše Müllera

[Tisková zpráva] Praha, 1. dubna 2010 – přímé vedení společnosti TTC TELEKOMUNIKACE, s.r.o. nově přebírá Ing. Luboš Müller (1967). Ve funkci generálního ředitele je zodpovědný za rozvoj společnosti a naplňování strategických cílů, zejména zajištění vnímání firmy jako dodavatele komplexních řešení v oblasti ICT i pro velmi specifické zákazníky z oblasti bezpečnostních složek státu, energetiky, průmyslu, železniční, silniční a letecké dopravy, zdravotnictví a záchranných sborů.

Sdílet

Ing. Luboš Müller vystudoval ČVUT Praha, fakulta elektrotechniky (1990) a MBA Nottingham Trent University při VUT Brno (2010). Ve své profesní kariéře prošel od technických pozic především ve zdravotnictví přes produktové pozice speciálních IS až k manažerským pozicím, jako např. ředitel správy nemocnice, projektový manažer pro významné projekty, či technický ředitel IT společnosti. Do TTC TELEKOMUNIKACE přišel v loňském roce ze společnosti SMS s.r.o.

Mezi hlavní koníčky ženatého Luboše Müllera patří sport, především hokej, kterému se věnuje vrcholově jeho 15tiletý syn, lyžování, cyklistika či in-line bruslení.

O společnosti TTC TELEKOMUNIKACE
Společnost TTC TELEKOMUNIKACE je tradičním českým dodavatelem komunikačních řešení do sítí telekomunikačních operátorů, soukromého sektoru i státních organizací. Hlavním zájmem podnikatelských činností současné TTC je a bude oblast dodávek specifických a spolehlivých komunikačních řešení stále více náročnějším zákazníkům nejen z telekomunikačního průmyslu. Kromě tradičních telekomunikačních řešení, v rámci konvergence hlasových a datových sítí, TTC nabízí služby systémové integrace a ucelená komunikační řešení, využívající výhod hlasové komunikace na bázi IP protokolu a progresivních bezdrátových technologií.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).