Hlavní navigace

Turecký Ezel na Prima LOVE

[Tisková zpráva] Přestože v Česku zatím pojem „turecký seriál“ vyvolal podobnou reakci jako známý výraz „turecké hospodářství“, televize Prima LOVE připravila pro své diváky lahůdku s názvem Ezel, která vnesla naprosto nový pohled na produkci této hranice mezi Evropou a Asií.

Sdílet

Jakmile se v Turecku seriál odvysílal, stal se diváckým fenoménem, který vyvolal doslova lavinu fanouškovského šílenství. Fiktivní telefonní čísla, která používali herci v seriálu, si začali Turci dávat jako svoje vlastní a někteří na tato čísla neustále telefonovali.

Kombinace dramatu, lásky, zrady a přátelství se opět osvědčila jako ideální směs pro děj, který diváky nebude nudit. Těšit se mohou i na výbornou kameru a špičkové herecké osazení. Mezinárodní internetová filmová databáze imdb.com hodnotí Ezel výbornými 87 %. Po odvysílání v Turecku v roce 2009 trhal rekordy ve sledovanosti (rating 14 %, share až 34 %).

Ezel je výpravné drama o lásce a přátelství, zradě a pomstě.

Ömer je mladý sympatický muž, který se právě vrátil z vojenské služby a chystá se oženit s krásnou Eysan, dívkou svých snů. Jeho nejlepší kamarádi Cengiz a Ali jsou pro něj jako bratři, bezvýhradně jim věří. Vše vypadá skvěle, Ömer má před sebou báječný život.

Drama začne v momentě, kdy ho zničehonic zatkne policie za vraždu a loupež v kasinu. Ömera odsoudí a zavřou. Život se mu zhroutí, přátelé i milenka zmizí a dalších deset let mu v hlavě zní jediná otázka: Proč? Je jasné, že to na něj někdo nastražil. Mohli to být jeho nejbližší?

První díl seriálu Ezel uvede Prima LOVE v sobotu 20. srpna.