Hlavní navigace

Turnaj mistrů na stanici NOVA Sport

[Tisková zpráva] Každoročním vrcholem tenisové sezóny je souboj osmi nejlepších tenistů žebříčku ATP na Turnaji mistrů. Letos naposledy se tento turnaj uskuteční v Šanghaji a sportovní stanice NOVA Sport bude vysílat všechny zápasy mužské dvouhry v přímém přenosu.

Sdílet

Praha 10. listopadu 2008 – Přestože turnaj přišel o jednoho z horkých favoritů ještě před svým začátkem, když se Rafael Nadal odhlásil kvůli zranění, tak i přesto bude k vidění mužský tenis té nejvyšší úrovně.

Jako vždy bude velká pozornost upřena na obhájce loňského vítězství, Rogera Federera, který se pokusí v počtu vítězství dohnat legendy, kterými jsou Pete Sampras a Ivan Lendl, kteří jich shodně získali za svou kariéru pět.

Skvělou sezónu bude chtít úspěšně zakončit i současná světová čtyřka, Andy Murray a ukázat se chce i náhradník za Nadala, Gilles Simon.

Pro české fanoušky je velkým lákadlem také fakt, že v pozici náhradníka je na Turnaji mistrů Radek Štěpánek. V současnosti 25. hráč žebříčku se stal náhradníkem po odřeknutí všech tenistů, kterým tato pozice byla nabídnuta, a kteří jsou v současnosti na žebříčku před Štěpánkem. Vzhledem k často zmiňovaným problémům, které má Federer se zády, se Štěpánkova aktivní účast nedá vyloučit.

Rozloučení se Šanghají před přesunem turnaje mistrů na další tři roky do Londýna si nenechte ujít na stanici NOVA Sport od 9. do 16. listopadu 2008

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).