Hlavní navigace

Tutor spouští nový partnerský program

[Tisková zpráva] Vzdělávací společnost Tutor spustila partnerský program, který umožňuje partnerům propagovat na jejich webových stránkách vzdělávací kurzy této společnosti a získat provizi ve výši 4-8 % z ceny. Cílem programu je rozšířit dosavadní okruh spolupracujících partnerů a nabídnout tak vzdělávací kurzy široké veřejnosti.

Sdílet

Partnerský program nabízí současným i novým partnerům možnost, jak zvýšit ziskovost jejich webových projektů. Pro získání výhod plynoucích z programu se stačí zaregistrovat na www.tutor.cz, počkat na schválení ze strany společnosti Tutor a následně umístit vygenerovaný kód na vlastní www stránky.

Výše provize pro partnera se pohybuje mezi 4 až 8 % (v závislosti na ceně kurzu). Provize je poskytnuta za každý zaplacený kurz. Průměrná výše provize činí 400 Kč za 1 objednávku, u dražších kurzů může dosáhnout až 1100 Kč.

Administrační rozhraní umožňuje pohodlné sledování objednávek uskutečněných přes daný web a jejich stav (zaplacené, zrušené, nezaplacené) a samozřejmě také sledování výše jednotlivých provizí.

Partnerský program Tutor je vhodný zejména pro weby zaměřené na vzdělávání, či stránky, které cílí na studenty (např. referáty, seminární práce, studium).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).