Hlavní navigace

TV Barrandov HD v digitální televizi UPC

[Tisková zpráva] Digitální televize UPC nabízí už šest televizních programů ve vysokém rozlišení

Sdílet

Praha, 26.2. 2009. Digitální televize UPC ode dneška nabízí vysílání TV Barrandov i ve vysokém rozlišení (HD). To je pětkrát vyšší, než současný standard digitálního vysílání a televizní obraz má špičkově prokreslené detaily a intenzivní barvy.

„TV Barrandov HD je další dobrý důvod, proč se zajímat o příjem televizního signálu ve vysokém rozlišení“, říká Václav Bartoň, generální ředitel UPC a dodává: „naše digitální televize je přitom tou nejsnazší a nejjednodušší cestou, jak se k němu dostat. Stačí nás kontaktovat.“

TV Barrandov HD je prvním plnohodnotným rodinným HD programem v nabídce digitální kabelové televize UPC. Společnost vedle něj ještě nabízí dalších pět HD televizních stanic: HBO HD, Eurosport HD, National Geographic HD, Voom HD a Filmbox HD.

TV Barrandov HD je v digitální televizi UPC zařazena do nabídky Standard. Ta je automaticky obsažena i ve vyšší nabídce Supreme. Cena za obě nabídky zůstává i po zařazení TV Barrandov HD stejná. Zákazník UPC, který si již pořídil digitální HD přijímač od UPC pro příjem HD programů, tak může sledovat TV Barrandov HD zcela zdarma, bez jakéhokoliv příplatku. Zákazník se set top boxem bez HD příjmu nové programy sice naladí, ale obraz bude černý. HD programy totiž UPC distribuuje v kompresním formátu MPEG4, k jehož dekódování je zapotřebí speciální box Handan CV7000-HD. Společnost propůjčuje tento set top box pro programy v HD kvalitě za jednotný poplatek 150 Kč měsíčně (včetně DPH).

Naladění TV Barrandov HD proběhne automaticky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).