Hlavní navigace

TV Barrandov točí poslední díl talk show Jana Saudka

[Tisková zpráva] Pokračování plánuje nejsledovanější digitální televize na podzim

Sdílet

Praha, 27. 5. 2009 – Divácky úspěšnou Talk show Jana Saudka čeká prázdninová pauza, a proto TV Barrandov v pátek 29. května 2009 natočí zatím poslední díl. V pořadu, který se od ledna pravidelně umisťuje v TOP 10 nejsledova­nějších pořadů nové digitální stanice, vystoupila řada osobností, které pozvání do jiných talk show nepřijaly. Důvodem mohl být i přístup Jana Saudka k hostům: “ „nejsem tady proto, abych lidi urážel, ale abych se jim obdivoval“, vysvětlil fotograf hned na začátku svého pořadu.

Několik zajímavostí z jednotlivých dílů:

  • Režisérka Olga Sommerová v 6. díle tak vehementně bránila své feministické postoje, až místy pořad sama moderovala místo Jana Saudka.
  • Herec Marek Vašut, přijal pozvání do 9. dílu talk show Jana Saudka, přesto, že podobné pořady nenavštěvuje. Řekl Saudkovi, že musí mít smlouvu s ďáblem, když tak dobře vypadá.
  • O svém řemesle – prostituci otevřeně v 10. díle vyprávěla Gabriela Šárová. Jan Saudek jí složil kompliment za to, jak vzorně vychovává svého 7letého syna a zároveň si u ní vyjednal slevu jako její potencionální zákazník.
  • Ve 12. díle Jan Saudek řekl Jiřímu Langmajerovi, že by ho chtěl za syna. Leona Machálková s Bořkem Šípkem vyprávěla, že Bořek nechtěl syna, ale dceru a jak reagoval, když mu sdělila, že je těhotná a narodí se syn. Pokud vstoupí do manželství, dostali od Jana Saudka slíb, že jim odsouhlasí svatební menu.
  • Halině Pawlowské se Jan Saudek ve 13. díle díval do výstřihu a pak prohlásil, že by měla nosit na zádech batoh s dlažebními kostkami, aby nespadla na tvář, když se bude předklánět.
  • Ani chřipka neodradila od účasti v 18. díle talkshow Dana Bártu, který Saudkovi i živě zazpíval.

Celkem bylo natočeno 23 dílů, ve kterých vystoupilo 69 hostů. TV Barrandov nabídne navíc 2 speciální sestřihy – první s nejzajímavějšími rozhovory (Ester Kočičková, Marek Vašut, Robert Vano, Halina Pawlowská, Olga Sommerová, Jiří Langmajer, Leona Machálková, Bořek Šípek a další) a druhý s nejlepšími hudebními vystoupeními (Dan Bárta, Ondřej Pivec, 4tet, Tonya Graves, Matěj Ruppert, Support Lesbiens a další).

V sestřihu nejzajímavějších rozhovorů, který TV Barrandov odvysílá 15. 6. 2009, Jan Saudek přinese do studia svou nejmladší dceru a na závěr zazpívá píseň „When I’ve lost my mind“. TV Barrandov umístila všechny odvysílané díly na svůj web do sekce archív pořadů a fotografie z natáčení do sekce fotobanka.