Hlavní navigace

TV Barrandov vydraží set top boxy od 11,-Kč

[Tisková zpráva] Praha, 11. května. 2009 - TV Barrandov oslaví čtyři měsíce vysílání v pražské Zoo na dobročinné akci „Pro psa udělám cokoliv“.

Sdílet

Nová digitální televize podpoří Trojský útulek výtěžkem z dražby set top boxů, kterou v roli licitátora povede moderátor a komik Miloš Knor. Vyvolávací cena jednoho set top boxu je symbolických 11,–Kč a připomíná datum startu TV Barrandov (11. 1. 2009).

Součástí akce, která proběhne v sobotu 16. května od 11:00 do 16:00 hodin v Zoo Praha, budou divadelní představení anebo fotografování v „Pelíšku slavných“. V improvizovaném pelíšku – posteli TV Barrandov – se lidé budou moci nechat vyfotit se slavnými osobnostmi mimo jiné od fotografa Jana Saudka. Televize následně poskytne snímky zdarma ke stažení na svém webu www.barrandov.tv

Útulný den s TV Barrandov v pražské Zoo osobně podpoří herečka Kateřina Hrachovcová – Herčíková, ředitel Zoo Praha Petr Fejk, fotograf Jan Saudek, zpěvák a herec Pavel Vítek, zpěvačka Marta Jandová a další.

Diváci, kteří přijdou 16. 5. mezi 11:00 a 16:00 hodinou do pražské zoo se psem anebo s dekou určenou pro psy z trojského útulku, budou mít vstup zdarma.

Dobročinná akce Pro psa má za cíl podpořit útulek v Praze 8 – Troji a koná se již potřetí. Nejsledovanější netematická digitální televize Česku, TV Barrandov, je hlavním mediálním partnerem.