Hlavní navigace

TV Barrandov výrazně posílila u mladších diváků

[Tisková zpráva] Pásmo Animáček se stává hitem

Sdílet

Praha, čtvrtek, 10. června 2010 – Série animovaných filmů, k nimž patří Šmoulové, Rychlá rota nebo Mrňouskové patří k nejúspěšnějším pořadům TV Barrandov.

Pásmo nazvané „Animáček“ v období od 1. dubna do 9. června 2010 v čase od 19:00 do 20:00 dosáhlo v skupině 4 – 9 let rekordního průměrného ratingu 5,85% a share 26,35% (zdroj: ATO – Mediaresearch). Pořad tak úspěšně konkuruje zpravodajským relacím, které vysílají ostatní plnoformátové stanice.

Animáček uspěl rovněž jako hra pro iPhone a iPod Touch, kterou si za první měsíc od spuštění stáhlo více než 2.500 lidí. Pro diváky, kteří nemají možnost si hru tímto způsobem zahrát, TV Barrandov vydala edici pexesa „Animáček“, které rozdává jako reklamní předměty na propagačních akcích, ale například i v dětských ordinacích po celé republice. K dnešnímu dni stanice spouští „Animáček“ jako online hru na svých stránkách www.barrandov­.tv/hry/anima­cek

TV Barrandov se novým brandem „Animáček“ bude prezentovat také na letošním hudebním festivalu benátská noc, kde si návštěvníci budou moci zahrát pexeso před dotykové obrazovky.