Hlavní navigace

TV DEKO – TV program nejen pro kutily - startuje v digitální televizi UPC Direct

[Tisková zpráva] [Praha 5. 12. 2005] Společnost UPC Česká republika, a. s. (dále jen UPC nebo společnost) oznamuje, že do vysílání digitální satelitní televize UPC Direct byl ode dneška zařazen nový televizní kanál TV Deko. TV Deko přichází s nabídkou kutilských pořadů nejrůznějších žánrů pro celou rodinu. Vysílá sedm dní v týdnu, 14 hodin denně od 8 do 22 hodin. Jedná se o plnou českou zvukovou verzi.

Sdílet

TV DEKO by měla přinést spoustu rad, tipů a návodů, aby se divák doma cítil opravdu jako doma. Měla by mu také ukázat, jak podle vlastních představ přetvořit byt třeba každý měsíc, aniž by bylo nutné sahat hluboko do peněženky. Svůj pořad si zde najde skutečně každý –od seniorů až po děti, vítá nový televizní kanál ředitel společnosti Václav Bartoň.

Slova Václava Bartoně potvruje zástupce TV DEKO v České republice Pétér Koczics: TV DEKO má charakter vysloveně rodinné televize, jejíž cílovou diváckou skupinu tvoří obyvatelé měst ve věku mezi 18 a 59 lety. Vysílá ovšem program i pro malé děti, které si chtějí s maminkou vyrábět po domácku hračky, program pro tatínka, který je vášnivým kutilem, pro maminku, co chce doma udržet při životě vadnoucí květiny, stejně jako pro dědečka plánujícího obnovu svého starého nábytku. TV DEKO se obrací k divákům orientovaným na kvalitu, kteří jsou nároční a mají smysl pro inovační přístupy. Cílový okruh diváků naší stanice se zajímá o vzhled bytových interiérů a o zahradničení, navíc je ochoten i vlastnoručně přispět ke zkrášlení prostředí, ve kterém žije. Avšak praktické návody a originální nápady poskytované v našem vysílání, inspirují a vedou k tvorbě i takové diváky, kteří v životě neměli v ruce žádné nářadí.

TV DEKO současně zahájila vysílání i v Maďarsku a na Slovensku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).