Hlavní navigace

TV DEKO – Už jsme doma!

[Tisková zpráva] TV DEKO je první středoevropská tematická televízní stanice, která se zabývá jednou z nejdůležitějších součástí našeho života: domovem a doma tráveným časem.

Sdílet

TV DEKO zahajuje vysílání 1. prosince 2005, a to ve třech zemích střední Evropy: v Maďarsku, v České republice a na Slovensku. V Maďarsku se od samého počátku na systémech UPC a jiných poskytovatelů kabelových služeb dostane minimálně do 600.000 domácností, zatímco v České republice a na Slovensku do 450.000 domácností. Program této televizní stanice je vysílán prostřednictvím jednoho obrazového signálu a ve dvou zvukových verzích (v maďarském a českém jazyce).

Program stanice TV DEKO se vysílá v časovém rozsahu 14 hodin denně, od 8.00 do 22.00 hodin.

Z pořadů stanice TV DEKO může divák získat řadu vědomostí a nápadů, které mu ulehčí život a provádění i těch nejvšednějších úkonů! Ukážeme vám, jak dostat sedací soupravu do obýváku, hřebík do zdi, jak to zařídit, abychom v zahradě měli cestičku a na kabátě knoflíky. Pusťme se společně do práce, přetvářejme vlastnoručně byt i zahradu! Prožívejme radost z tvorby!

Co je cílem stanice TV DEKO?

TV DEKO poskytuje divákům praktické znalosti a zajímavé nápady, které jim pomohou plánovat a provádět kroky v zájmu zkrášlení jejich bytu, rodinného domu i zahrady. Cílem televizní stanice je inspirovat k tvorbě i ty z diváků, kteří si dosud se svým domovem hlavu příliš nelámali. TV DEKO přináší spoustu rad, tipů a návodů, abychom se doma cítili opravdu jako doma! Ukáže nám, že si podle vlastního vkusu můžeme přetvořit byt třeba každý měsíc, aniž bychom kvůli tomu museli sahat hluboko do peněženky. TV DEKO nám dokáže, že si umíme sami smontovat nábytek, že jsme schopni vlastnoručně vyrábět bytové dekorace a že z hromady uschlých rostlin celkem snadno – s nepatrnou pomocí – vykouzlíme svěže zelenou rajskou zahradu. Ba co víc, na základě vypracovaných plánů nám nebude dělat potíže ani kompletní stavba domu. Důležité je, abychom na vlastnoručně vytvořené části svého bytu nebo zahrady byli náležitě hrdí! Po dobře vykonané práci pak z pohodlného křesla můžeme – opět v TV DEKO – obdivovat krásnou architekturu a design.

Komu je určena televizní stanice TV Deko?

TV DEKO má charakter vysloveně rodinné televize, jejíž cílovou diváckou skupinu tvoří obyvatelé měst ve věku mezi 18 a 59 lety. Vysílá ovšem program i pro malé děti, které si chtějí s maminkou vyrábět po domácku hračky, program pro tatínka, který je vášnivým kutilem, pro maminku, co chce doma udržet při životě vadnoucí květiny, stejně jako pro dědečka plánujícího obnovu svého starého nábytku.

TV DEKO se obrací k divákům orientovaným na kvalitu, kteří jsou nároční a mají smysl pro inovační přístupy. Cílový okruh diváků naší stanice se zajímá o vzhled bytových interiérů a o zahradničení, navíc je ochoten i vlastnoručně přispět ke zkrášlení prostředí, ve kterém žije. Avšak praktické návody a originální nápady poskytované v našem vysílání, inspirují a vedou k tvorbě i takové diváky, kteří v životě neměli v ruce žádné nářadí.