Hlavní navigace

TV FUN 1 se mění na FUN 1 DANCE TV

[Tisková zpráva] Praha 20. 1. 2010. Česká hudební televizní stanice FUN 1 zahájila od pondělka 18. 1. 2010 vysílání ve zcela nové podobě. Její profil založený na ryze taneční muzice a videoklipech se nově pojí s bližším označením „DANCE TV“. Domácí mediální scéna se tak díky FUN 1 obohacuje o původní hudební televizní kanál s videoklipy ve formátu 16:9 a s maximálním prostorem pro taneční muziku, a to jak současnou, tak tu z devadesátých let. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak průběžná nabídka seznamky, výběru videoklipů, chatu, soutěží i aukcí.

Sdílet

Na programu FUN 1 je divákům nově dostupný i populární zpravodajský pořad „MUSIC NEWS“, s moderátorem Vítkem Havlišem. Programovou strukturu FUN 1 v příštích měsících doplní pořady, přibližující jak aktuální tuzemské i mezinárodní trendy v taneční muzice, tak i její historii a žhavou současnost. Diváci FUN 1 mají k rovněž k dispozici přehledy o kulturně-hudebních programech a akcí. Souběžně s televizním vysíláním je FUN 1 dostupný na portálu www.fun1.cz, který nabízí rozšířenější informace z taneční muziky.

Cílovou skupinou hudební stanice FUN 1 DANCE TV jsou mladí lidé ve věku 18 – 30 let. FUN 1 vysílá dvacet čtyři hodin denně a je součástí základní nabídky analogové i digitální televize UPC. Provozovatelem FUN 1 je společnost SAT Plus, s.r.o, která je současně majitelem licence na televizní stanici UPC Express.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).