Hlavní navigace

TV Nova hlavním mediálním partnerem módní přehlídky Nadace Terezy Maxové dětem

[Tisková zpráva] Televize Nova je hlavním mediálním partnerem a internetový zpravodajský portál tn.cz mediálním partnerem módní přehlídky „Interspar presents: Fashion for kids 2010 – Celebration“, kterou pořádá Nadace Terezy Maxové dětem ve středu 24. prosince 2010 v pražském Obecním domě. Současně oslaví 10. výročí založení projekt Adopce.com, který pomáhá žadatelům o svěření dítěte do náhradní rodinné péče. Přímý přenos z přehlídky budou moci sledovat uživatelé internetu na zpravodajském portále tn.cz.

Sdílet

Praha 23. listopadu 2010 – Televize Nova je hlavním mediálním partnerem exkluzivní módní přehlídky „Interspar presents: Fashion for kids 2010 – Celebration“ , pořádné Nadací Terezy Maxové dětem, která se uskuteční ve středu 24. listopadu 2010 v pražském Obecním domě. Jejím cílem je spojit svět módy pro pomoc dobré věci – dětem, které nemohou vyrůstat v rodinném prostředí. Mediálním partnerem akce je internetový zpravodajský portál tn.cz, na němž budou moci návštěvníci sledovat od 20.00 přímý přenos z akce.

„Jsem moc ráda, že se televize Nova stala hlavním partnerem naší charitativní přehlídky. Dobrých zpráv není nikdy dost. Je skvělé, že se o ně letos můžeme podělit i v přímém přenosu s diváky tn.cz“, uvedla patronka nadace Tereza Maxová.

Během večera se budou mimo jiné slavit i druhé narozeniny projektu TERIBEAR, jehož výtěžek je poukázán na podporu a rozvoj náhradní rodinné péče, zejména té pěstounské. Okruh jeho příznivců se rozšířil o hráče Českomoravského fotbalového svazu. Vybraní hráči vystoupí v rámci přehlídky v modelech Osmanyho Laffity.

Dalším důvodem k oslavě je desetileté výročí projektu Adopce.com, který poskytuje telefonní linky a informační brožury individuálním žadatelům informace o formách a možnostech náhradní rodinné péče. V rámci programu se poprvé v České republice představí i extravagantní kolekce podzim/zima 2010/2011 italského návrháře Francesca Scognamiglia, nazvaná Symbolic sensuality (Symbolická smyslnost).

Více na tn.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).