Hlavní navigace

TV Nova je hlavním partnerem nové české komedie Ženy v pokušení

[Tisková zpráva] Televize Nova se stala hlavním partnerem nového českého filmu Ženy v pokušení, který právě natáčí režisér Jiří Vejdělek. Hlavním tématem této komedie je podle slov autorů láska, která prochází všemi generacemi a řadou orgánů – tedy nejen srdcem!

Sdílet

Praha 24. září 2009 – TV Nova se podílí na vzniku dalšího českého filmu, komedie Jiřího Vejdělka Ženy v pokušení, jehož se stala hlavním partnerem. Snímek vypráví příběh tří žen, matky, dcery a babičky, z nichž první stojí na prahu nového života, druhá se potýká s první láskou a třetí na jejich problémy aplikuje svéráznou školu života.

Do hlavních rolí režisér Jiří Vejdělek, tvůrce divácky úspěšné filmové adaptace Vieweghova románu Účastníci zájezdu (nejnavštěvovanější film roku 2006) a kritikou ceněného filmu Václav, obsadil Elišku Balzerovou, Lenku Vlasákovou a Veroniku Kubařovou. V hlavních mužských rolích se objeví Jiří Macháček, Roman Zach a Vojtěch Dyk.Premiéra filmu je naplánovaná na 18. března 2010.

Komedie Ženy v pokušení je dalším z dlouhé řady filmových děl, o jejichž vznik se TV Nova zasloužila. Za všechny jmenujme např. Příběhy obyčejného šílenství, Kameňák 1, 2, 3, Román pro ženy, Jak se krotí krokodýli, Rafťáci, Účastníci zájezdu, Obsluhoval jsem anglického krále, Vratné lahve, Na vlastní nebezpečí, O rodičích a dětech, Svatba na bitevním poli, Občan Havel, Nestyda, Sněženky a machři po 25 letech.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).