Hlavní navigace

TV Nova otevřela „internetovou videopůjčovnu“

[Tisková zpráva] TV Nova spustila novou internetovou službu, jejímž prostřednictvím si mohou návštěvníci připomenout již odvysílané díly oblíbených seriálů Pojišťovna štěstí, Ulice a Ordinace v růžové zahradě přímo na počítači. Kromě zmíněných seriálů nabízí stránky www.nova.cz i několik desítek zahraničních a českých filmů.

Sdílet

Praha 6. října 2006 – Nová služba je součástí internetového videoarchivu TV Nova a doplňuje bezplatný archiv zpravodajství a pořadů z produkce TV Nova o placenou část se zmíněnými seriály a filmy. „Stali jsme se první televizní stanici v ČR, která nabízí svoje rodinné stříbro na Internetu,“ říká Veronika Šmítková, tisková mluvčí TV Nova.

„Každá epizoda seriálu je k dispozici v internetovém videoarchivu TV Nova (www.nova.cz, složka archiv) bezprostředně po odvysílání. Příběhy hrdinů tak mají diváci kdykoliv k dispozici, žádná epizoda jim nyní neuteče“, dodává Robert Mitka, ředitel Internetu a ostatních interaktivních služeb TV Nova.

Cena za epizodu je 46,– Kč a za ní se uživatel může podívat na daný díl nebo film během 24 hodin i několikrát. Na rozdíl od „kamenné“ videopůjčovny nemusí vracet DVD nebo VHS kazetu. Film nebo epizoda seriálu se po 24 hodinách automaticky zablokuje.