Hlavní navigace

TV Nova a Doma.cz mediálními partnery filmu Sex ve městě 2

[Tisková zpráva] V nablýskaném stylu hrdinek filmu Sex ve městě 2 si vítězka soutěže, kterou přinesl nový ženský internetový magazín a mediální partner filmu Doma.cz, prožije se svými kamarádkami slavnostní premiéru filmu a luxusní prodloužený víkend v Praze. Dlouho očekávaná americká komedie Sex ve městě 2 přichází do našich kin ve čtvrtek 3. června 2010. Televize Nova je hlavní mediální partner české premiéry filmu.

Sdílet

Praha 1. června 2010 – Hlavními mediálními partnery netrpělivě očekávané české premiéry americké komedie Sex ve městě 2, která jde do našich kin ve čtvrtek 3. června 2010, jsou televize Nova a její nový ženský lifestylový internetový magazín Doma.cz. S rozjezdem nového internetového portálu Doma.cz byla spojena i velká soutěž, v níž se hrálo o luxusní výlety v červnu do Prahy a na podzim do New Yorku ve stylu filmu Sex ve městě 2 pro jednu výherkyni a její kamarádky. Společně si budou užívat prodloužený víkend nabitý kulturou, kosmetickými procedurami nebo nákupy v červnu v Praze.

Oblíbený čtyřlístek emancipovaných newyorských kamarádek z populárního televizního seriálu, který se natáčel téměř sedm let, tentokrát čeká mimořádné dobrodružství, plné slunce, luxusu a zábavy. V druhém celovečerním filmu diváci zjistí, jak se změnil život hlavní hrdinky Carrie Brashaw (Sarah Jessica Parker) po svatbě a čím nyní žijí její tři nerozlučné přítelkyně Miranda (Cynthia Nixon), Samantha (Kim Cattrall) a Charlotte (Kristin Davis). Jejich život je takový, jaký si vždycky přály, jen má opět v záloze pár překvapení. Čtveřice totiž vyrazí do jednoho z nejexkluziv­nějších míst na Zemi, kde party nikdy nekončí a něco tajemného čeká za každým rohem. Je to únik, přicházející v pravý čas. Velkolepá dámská jízda přichází do kin dva roky po prvním celovečerním filmu a dvanáct let poté, co se první díl stejnojmenného seriálu objevil na televizních obrazovkách.