Hlavní navigace

TV Nova přináší NHL – bojovat budou i týmy Ordinace a Ulice!

[Tisková zpráva] TV Nova přinese již tento víkend na svých kanálech Nova a Nova Sport přímé přenosy nejkvalitnější hokejové soutěže NHL. Malou ochutnávkou v podobě zápasů ve street hokeji bude i exhibiční zápas pod dozorem hráčů NHL na Staroměstském náměstí, ve kterém si změří své síly herci z oblíbených televizních seriálů TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice. Zápas se koná 7. října 2010 od 15:30. Moderátorem bude Tomáš Krejčíř ze Snídaně s Novou. Akci zpestří i vystoupení soutěžících ze show TV Nova Talentmania.

Sdílet

Praha, 7. října 2010 – Staroměstské náměstí se dnes stane svědkem velkého klání mezi herci seriálů TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice. Sportovní rivalita mezi týmy obou seriálů tak opět vzplane a herci dostanou příležitost ukázat své sportovní umění. Už nyní taktizují a upravují své posty tak, aby předvedli před hráči NHL a diváky to nejlepší.

Tým Ulice, složený z hráčů Adrian Jastraban, Ondřej Pavelka, Petr Buchta, Daniel Brown, Saša Minajev, a tým Ordinace, který budou reprezentovat Petr Vágner, Petr Rychlý, Filip Tomsa, Ben Cristovao, Martin Holec a Ladislav Ondřej, zaručí všem divákům dobrou podívanou. Hráči NHL budou jistě kvalitní podporou a ukáží jim i různé kousky, které budou moct vyzkoušet. Zda vyhraje tým z lékařského prostředí, nebo Uličníci, bude záležet i na divácích, kteří je mohou přijít osobně podpořit od 15:30 na Staroměstské náměstí. Odpoledne zpestří svým vystoupením i soutěžící z Talentmanie – taneční skupina Freak show a duo na trialovém kole.

Přímé přenosy nejkvalitnější hokejové soutěže světa NHL mezi mužstvy Boston Bruins a Phoenix Coyotes bude v sobotu 9. října vysílat od 18 hodin NOVA Sport a TV Nova odvysílá druhý zápas v přímém přenose v neděli 10. října 2010 od 16 hodin.