Hlavní navigace

TV Nova přináší nový herní server dobyvatel.cz

[Tisková zpráva] TV Nova rozšiřuje portfolio internetových služeb, k nimž patří zpravodajský portál tn.cz, zábavní videoportál nova.cz, komunitní server blog.cz, galerie.cz, diskuzní portál forum.cz a vyhledávač vybereme.cz, o další projekt – herní server dobyvatel.cz. Strategická a znalostní hra, která v těchto dnech přichází i k nám, je českou variací na velmi populární a ve světě úspěšnou hru Conquistador.

Sdílet

Praha 6. dubna 2010 – Dobyvatel je nová strategická a vědomostní on-line hra pod hlavičkou Novy, kterou je možné hrát po zaregistrování zcela zdarma ve webovém prohlížeči „Hra je velmi oblíbená v zahraničí a aktivně ji hrají statisíce hráčů v Evropě i severní Americe.“ dodává ředitel internetu CET 21 Pavel Krbec.

Hráči pomocí svých vědomostí dobývají postupně různá území České republiky a mohou si tak poměřit své strategické schopnosti a znalosti z různých oborů jako je historie, geografie, umění, zajímavosti a mnoha dalších se svými přáteli. Po dokončení každé hry získají body, které mohou později v aukci proměnit za hodnotné ceny, nebo za různá herní vylepšení.

Dobyvatel.cz rozšiřuje služby Novy na poli internetových služeb, ke kterým patří také zpravodajský portál tn.cz, zábavní portál nova.cz, jeden z největších komunitních serverů v ČR blog.cz, aplikace pro ukládání fotografií galerie.cz, diskuzní server forum.cz a před nedávnem spuštěná nová podoba vyhledávače vybereme.cz.

Zaregistrujte se zdarma a utkejte se s dalšími hráči v napínavých soubojích na www.dobyvatel.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).