Hlavní navigace

TV Nova točí třetí řadu Kriminálky Anděl

[Tisková zpráva] Televize Nova začala točit již třetí řadu úspěšného kriminálního seriálu Kriminálka Anděl. Zločiny, odehrávající se v Praze a blízkém okolí, v něm bude opět řešit tým fiktivních kriminalistů Ivana Tomečka v podání Martina Stropnického. Kromě dalších případů si jeho tým bude muset poradit i s novou šéfkou oddělení Dagmar Kopeckou v podání Ivany Chýlkové.

Sdílet

Praha 20. dubna 2010 – Nad tělem mrtvého taxikáře, ležícím nedaleko jeho vozu, se sklání Ivan Tomeček se svými lidmi a ohledávají místo činu. Takový obraz se dnes naskytl kolemjdoucím pod pražskou horou Vítkov. Televizní štáb pod vedením režiséra Ivana Pokorného tam začal natáčet jeden z dílů již třetí série oblíbeného kriminálního seriálu TV Nova Kriminálka Anděl.

„Jsem rád, že se seriál divákům tolik líbí, takže jim může přinést další pokračování. Ivanu Tomečkovi, kterého hraju, přeji, aby se mu vše dařilo tak dobře, že bude řešit kriminální případy i ve čtvrté řadě,“ řekl po první klapce herec Martin Stropnický.

Základní tým pěti vyšetřovatelů zůstává i ve třetí sérii Kriminálky Anděl stejný – šéf Ivan Tomeček (Martin Stropnický), detektivové Tomáš Benkovský (David Švehlík) a Oliver Hajn (Marek Taclík), počítačový mág Rudolf Uhlíř (Michal Novotný) a psycholožka Jana Chládková (Helena Dvořáková).

Zbrusu novou postavou v seriálu bude jejich nová šéfová Dagmar Kopecká v podání Ivany Chýlkové, pro kterou tato role znamená návrat na obrazovky TV Nova a další televizní partnerství s Martinem Stropnickým. Před pěti lety si oba zahráli v nováckém seriálu On je žena. Novou postavou je také mladý patolog dr. Jiří Mach v podání Martina Hofmanna, který v několika dílech zastoupí Karla Benkovského, jež stejně jako herec ve skutečnosti onemocněl.

Seriál bude mít 16 dílů a opět vzniká ve spolupráci s Policií České republiky. Na place byla tentokrát přítomna i policejní poradkyně, kriminalistka Hana Mahdalová, která s dalšími kolegy – elitními policisty – dohlíží, aby byl seriál co nejautentičtější.

„Ambicí nové řady je přinášet ještě zajímavější případy a v každé epizodě zavést diváky do atraktivního prostředí. Ve třetí řadě se např. podíváme do tanečního klubu, na travesti show nebo nahlédneme do prostředí taxikářů a pašeráků alkoholu,“ prozrazuje kreativní producent Tomáš Feřtek.

Natáčení třetí řady Kriminálky Anděl potrvá s letní prázdninovou přestávkou až do podzimu. Režisérského vedení se ujala osvědčená jména – Ivan Pokorný a Jiří Chlumský.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).