Hlavní navigace

TV Nova uvede americký seriál Zapomenuti

[Tisková zpráva] Jedním z premiérových pořadů, které televize Nova chystá do vysílání letos v létě, je americký kriminální seriál Zapomenuti (The Forgotten) s Christianem Slaterem v hlavní roli, jemuž v českém znění propůjčil hlas herec Ondřej Vetchý. Diváci seriál uvidí od 24. června vždy v úterý a ve čtvrtek po 21. hodině.

Sdílet

Praha 14. června 2010 – Americký kriminální seriál Zapomenuti (The Forgotten) přibližuje životy nadšených amatérů, kteří pracují na případech vražd, u nichž se policii nepodařilo identifikovat oběti a vyšetřování již vzdala. Cíl této skupiny je jasný – zjistit identitu zavražděného a dopadnout vraha.

Tým vede Alex Donovan, bývalý detektiv, který policejní složky opustil po zmizení své vlastní dcery. Využívá schopností a dovedností bývalého vyšetřovatele a kousek po kousku jako mozaiku skládá střípky případů a rekonstruuje životy mrtvých podle způsobu jejich smrti.

Alexe Donovana hraje Christian Slater, kterého mj. známe z filmů Jméno růže, Interview s upírem, Operace: Zlomený šíp, Povodeň či Postel plná růží. V českém znění mu propůjčil hlas herec Ondřej Vetchý, který k důvodu, proč nabídku přijal, říká: „Měl jsem tu čest dabovat Christiana Slatera již ve dvou filmech. Je to velmi dobrý herec, který vždy odvádí kvalitní práci. Je to pro mě pocta a doufám, že mu to nezkazím.”

Ke členům týmu Alexe Donovana dále patří Candace Butler, sebevědomá a tvrdohlavá mladá žena, která se snaží rozbít nudu všedního zaměstnání prací v týmu dobrovolných vyšetřovatelů. Lindsey Drake, středoškolská učitelka, svou účast v týmu bere jako pokání za zločin, který spáchal její muž. Walter Bailey, vzorný zaměstnanec telefonické společnosti, jehož přílišné zapálení pro věc občas komplikuje samotné vyšetřování. Tyler Davies, který předčasně zanechal studia medicíny a do týmu vstoupil, aby uspokojil naléhavou potřebu pomáhat druhým. Grace Russell, profesionální kriminalistka a důležitý spojenec přímo na policejním oddělení. V pozdějších dílech seriálu se objeví vlivná odpůrkyně amatérského týmu vyšetřovatelů Maxine Denver, která však záhy mění svůj názor, když se tým pouští do případu, jež se přímo dotýká jejího osobního života.

Seriál Zapomenuti od 24. června 2010 vždy v úterý a ve čtvrtek ve 21:10 na TV Nova

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).