Hlavní navigace

TV Nova vyhlašuje soutěž o cestu na světovou premiéru filmu o Michaelu Jacksonovi

[Tisková zpráva] TV Nova se stala v ČR partnerem filmu THIS IS IT o Michaelu Jacksonovi a umožní fanouškům popové hvězdy vyhrát výlet pro dvě osoby na celosvětovou premiéru očekávaného filmu do Los Angeles. Stačí natočit vlastní video s přezpíváním jedné z nejznámějších písní krále popu Black or White. Soutěž startuje v úterý 22. září 2009 ve Snídani s Novou.

Sdílet

Praha 21. září 2009 – Hlavním mediálním partnerem české premiéry filmu je TV nova, mediálními partnery jsou internetové servery tn.cz a nova.cz. Soutěž o výlet pro dvě osoby do Los Angeles na světovou premiéru Michael Jackson´s This Is It pořádá Nova ve svém ranním zpravodajském bloku Snídaně s Novou. Stačí zaslat do konce září video, v němž soutěžící přezpívá část jedné z nejznámějších písní krále popu Black or White. Pro vítěze bude připraven kromě exkluzivní možnosti zúčastnit se premiéry i zajímavý program po celou dobu pobytu, mimo jiné návštěva Hollywoodského muzea voskových figurín či tour po lokaci natáčení slavného klipu Thriller a Halloweenský karneval. Zájezd, který se uskuteční od 26. 10. do 1. 11. 2009, zahrnuje ubytování, stravu a zpáteční letenky pro dvě osoby.

Soutěžící mohou zasílat své videoklipy až do středy 30. září 2009 na adresu soutez.jackson@no­va.cz. V pondělí 5. října 2009 vybere porota pět nejlepších, které budou zveřejněny na www.nova.cz/sni­dane. O tom, kdo se vypraví do Los Angeles, rozhodnou v anketě čtenáři. Soutěžící s nejvyšším počtem hlasů vyhraje zájezd pro dvě osoby, další čtyři pak knihy, trička k filmu, CD Michaela Jacksona a vstupenky na českou premiéru.

Film o legendárním zpěvákovi a hudebníkovi, sestávající ze záznamů posledních zkoušek na chystanou sérii londýnských koncertů a záběrů ze zákulisí, bude mít celosvětovou premiéru 29. října 2009 a bude uveden ve vysokém rozlišení a s digitálním zvukem. Nabízí jedinečný pohled na Jacksonovu kariéru a obsahuje i rozhovory s některými jeho přáteli a tvůrčími partnery. Většina materiálů byla natočena v červnu 2009 v Los Angeles.

Podrobné informace k soutěži najdete na www.nova.cz/sni­dane.