Hlavní navigace

TV Nova vyjadřuje poctu Václavu Havlovi: Dnes večer uvede dokument Občan Havel a speciální vydání Střepin

[Tisková zpráva] V souvislosti s úmrtím exprezidenta, spisovatele a dramatika Václava Havla se televize Nova rozhodla k mimořádné programové změně. Jako poctu jednomu z nejvýznamnějších Čechů bude dnes od 20:05 hodin vysílat dokument Občan Havel, na jehož výrobě se TV Nova také podílela. Od 22:20 pak bude následovat speciální vydání pořadu Střepiny. Tým Televizních novin pak samozřejmě chystá mimořádné zpravodajství od obvyklých 19.30 hodin.

Sdílet

Praha, 18. prosince 2011– Dnes večer ve 20:05 hodin televize Nova odvysílá dokument Občan Havel, vyjadřuje tak poctu jednomu z nejvýznamnějších Čechů – jednomu ze symbolu demokracie. Film, který nahlíží do zákulisí politických i soukromých dramat prezidentského období Václava Havla se začal natáčet v roce 1992 a jeho tvůrci sledovali Václava Havla více než 13 let.

Ve 22:20 pak televize Nova nasadí speciální vydání pořadu Střepiny o Václavu Havlovi. V něm odvysílá jeden z posledních rozhovorů Václava Havla, který redaktoři pořídili přibližně před dvěma měsíci, a další zajímavé momenty jeho života.

Další program už je beze změny, tedy po Střepinách bude následovat film Hon na ponorku s Sean Connery v hlavní roli.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).