Hlavní navigace

TV Nova získala pro Talentmanii Seznam.cz jako mediálního partnera

[Tisková zpráva] Nejlepší československou show podpoří silný mediální partner – internetová jednička Seznam.cz.

Sdílet

Praha 30. července 2010 – TV Nova a česká internetová jednička Seznam.cz se dohodli na spolupráci v rámci projektu Talentmania, který na podzim přinesou TV Nova a TV Markíza.

Uživatelé internetu se tak o svých hrdinech budou dozvídat nejenom z webových stránek samotné soutěže www.talentmania.tv, exkluzivní informace a videa přinese také portál Seznam.cz prostřednictvím svého serveru Super.cz.

Ředitel divize internetu TV Nova Pavel Krbec dodává: „Nejsledovanější televize se spojila s nejnavštěvo­vanějším internetovým portálem u nás nad nejlepší česko slovenskou show. Věříme, že to bude skvělá spolupráce a že divákům i uživatelům internetu společně nabídneme jedinečný obsah.“

„Chceme se stát součástí projektu, o kterém se domníváme, že se stane pro diváky nejatraktivnějším pořadem letošního podzimu. Uživatelům Seznam.cz a Super.cz tak přineseme více informací o celé show i o jejím zákulisí. Zároveň tento krok vnímám jako příležitost pro Seznam.cz a TV Nova vyzkoušet si exkluzivní spolupráci při sdílení zajímavého obsahu,“ vysvětluje Michal Vodák, marketingový ředitel Seznam.cz.

Více o soutěži Talentmania najdete na internetových stránkách www.talentmania.tv. Show můžete podpořit i na www.facebook.com/ta­lentmania2010.