Hlavní navigace

TV Óčko poběží pražský půlmaratón

[Tisková zpráva] Generální ředitel Jiří Balvín se postaví na start půlmaratonu – 21 km! Štafetu poběží Óčko na podporu Červeného kříže

Sdílet

Praha, 25. března 2009 – Hudební televize Óčko se rozhodla vyslat svůj tým na Hervis 1/2Maraton Praha. Firemní štafetu poběží moderátor Michal Klein, kameraman Peter Antalík, graber Martin Cihlář a moderátorka, modelka a 1. česká vicemiss 2007 Eva Čerešňáková. Firemní štafetu (3 × 5 km + 1 × 6,097 km) poběží tým Óčka na podporu Červeného kříže.

Kromě firemní štafety postaví TV Óčko dva běžce i do firemního půlmaratónu. Vedle technického asistenta Adama Chudárka se na start postaví i generální ředitel hudební televize Óčko Jiří Balvín. „Uběhnout dvacet jedna kilometrů sice není legrace, ale abych mohl řídit tak dynamickou stanici jako je Óčko, musím držet krok s mladšími kolegy i mimo kanceláře a studia. Docela se těším,“ říká Jiří Balvín, který se na startu půlmaratónu objeví již po páté.

Pražský půlmaratón se běží v sobotu 28. března a startuje se přímo v centru Prahy. Ve 12.00 hod. se na startovní čáru u pražského Rudolfina postaví běžci půlmaratónu (21,097 km), o deset minut později vyběhnou první účastníci štafetového závodu.

Další informace o pražském půlmaratónu pak na www.pim.cz

Víc informací o Óčku najdete na www.ocko.tv

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).