Hlavní navigace

TV Óčko zaznamenalo rekord ve sledovanosti

[Tisková zpráva] Hudební TV Óčko v listopadu dosáhla rekordní sledovanosti. Tuto nejpopulárnější hudební stanici v České republice sledovalo 1 043 tisíc diváků. Jde o nejlepší výsledek v historii stanice.

Sdílet

„Čísla hovoří jasně. Jsme nejsledovanější hudební a tematickou televizní stanicí v České republice a dlouhodobě jsme čtvrtou nejsledovanější stanicí za celoplošnými Novou, ČT1 a Primou,“ říká generální ředitel hudební TV Óčko Jiří Balvín. V listopadu získala hudební TV Óčko 44 tisíc nových diváků (v říjnu TV Óčko dosáhlo sledovanosti 999 tisíc diváků).

„Trvale rostoucí počet diváků hudební TV Óčko potvrzuje, že umíme udělat atraktivní program pro české diváky. Náš výsledek potvrzuje skutečnost a náš dlouhodobý názor, že pro tematické stanice je v České republice prostor,“ vysvětluje Jiří Balvín. „Rozhodně neusínáme na vavřínech a připravujeme několik zajímavých projektů, které k hudební TV Óčko určitě přivedou i další diváky,“ slibuje Jiří Balvín.

Jiří Balvín se také lehce ohrazuje proti označování hudební TV Óčko jako nové stanice. „Letos jsme oslavili šest let působení na českém trhu. Hudební TV Óčko funguje, je zisková, vysíláme všemi v České republice dostupnými kanály a u digitalizace pozemního vysílání jsme od začátku. Jediné, co je na nás nového, jsou neustále nové nápady na zatraktivnění našeho programu,“ s úsměvem říká Jiří Balvín. Údaje o sledovanosti pocházejí z měření, které metodou TV metrů provádí společnost Mediaresearch pro Asociaci televizních organizací (ATO).