Hlavní navigace

Tváře TV Nova podpořily dětské domovy na finále projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou!

[Tisková zpráva] Stovky dětí z 24 dětských domovů celé České republiky se utkaly 19. listopadu 2011 ve finále charitativního, sportovně hudebního projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou. Letos se konal již pátý ročník projektu, který za podpory televize Nova pořádá občanské sdružení Dětské domovy v pohybu. Jednotlivá družstva vedly do soutěže osobnosti známé z obrazovky TV Nova, mj. Ljuba Krbová, Adéla Gondíková, Patricie Solaříková, Kristina Kloubková, Miluše Bittnerová, Tomáš Krejčíř, Mirek Vaňura, Pavel Svoboda, Jiří Babica a další.

Sdílet

Praha 21. listopadu 2011 – Na finále 5. ročníku přijelo do pražského Kongresového centra na 400 dětí z 24 dětských domovů z celé České republiky. Soutěžilo se v již tradičních kategoriích – aerobik, hip hop, volná disciplína a muzikál, k nimž letos přibyly dvě nové kategorie, MTV Dance a zumba. Děti svá vystoupení po celý rok pilně trénovaly pod vedením cvičitelky Hanky Kynychové a profesionálních lektorů.

Každý z finálových týmů měl svého patrona – známou tvář TV Nova, který své soutěžní družstvo podporoval. Letos to byli Ljuba Krbová, Adéla Gondíková, Patricie Solaříková, Kristina Kloubková, Miluše Bittnerová, Tomáš Krejčíř, Mirek Vaňura, Pavel Svoboda, Jiří Babica a další. Moderátorem finálové soboty byl herec a moderátor Petr Vágner, známý jako záchranář Radim Novák ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Nejvíce se tvrdý trénink vyplatil finalistům z dětského domova Ústí nad Labem – Severní Terasa, který se za vydatného fandění svého patrona Martina Holce a moderátorky Markéty Fialové, která domov přijela dopoledne podpořit, stal absolutním vítězem letošního 5. ročníku, a kromě dalších hodnotných cen si tak vytančil i výtěžek ze vstupného.

V rámci doprovodného programu vystoupili mj. Gipsy.cz, David Deyl, Martina Pártlová, Zbyněk Drda, Děti ráje a další.

Generálním partnerem Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou je televize Nova, internetové portály tn.cz, nova.cz a doma.cz jsou hlavními mediálními partnery.