Hlavní navigace

Nadace Nova a tváře TV Nova podpořily charitativní projekt Veselá koza

[Tisková zpráva] Herci oblíbených seriálů TV Nova Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2 společně podpořili charitativní projekt Veselá koza ve westernovém městečku v Boskovicích, kde je uvítalo téměř tisíc nadšených dětí. Televize Nova se připojila k tomu projektu jako hlavní mediální partner.

Sdílet

Praha 10. června 2010 – Protagonisté oblíbených seriálů TV Nova Ulice a Ordinace v Růžové zahradě 2 Jan Šťastný, Miluška Bittnerová, Patricie Solaříková, Zuzana Vejvodová a Anička Fixová zahájili středeční charitativní projekt Veselá koza,.jehož výtěžek půjde na nákup jednoho tisíce koz, které budou dopraveny do chudých afrických rodin.

Každému z herců byla při zahájení zapůjčena koza, s níž vyrazili symbolicky po směrovce westernového městečka do Afriky. Měli tak možnost krátce provést „své“ zvíře po areálu, vyzkoušeli si dojení a následně ochutnali i kozí mléko. Splnila se i přání stovek dětí, které se mohly během autogramiády s herci vyfotografovat.

Miluška Bittnerová, která měla na starosti nejzlobivější kozu, k akci dodává: „Byl to velmi příjemně strávený čas v báječném prostředí a se skvělými lidmi. Mám mnoho krásných zážitků, obzvlášť úspěšné podojení kozy. Jsem ráda, že jsem mohla podpořit projekt, který konkrétně pomůže lidem v nouzi.“

Více na www.tn.cz