Hlavní navigace

Tvrdě do televizního éteru

[Tisková zpráva] Praha, 22. února 2006 – Pro pořádné hardrockové kapely je v našich médiích málo místa. Světlou výjimkou je pořad HydePark vysílaný na TV Óčko. V něm se tento týden představí například skupina Red Baron Band. Ta nasadila laťku českého tvrdého rocku hodně vysoko.

Sdílet

Red Baron natočili v HydeParku videoklip ke skladbě Remedy. Představí ho v únorové premiéře pořadu (26.2. od 11 hodin). Písnička se zároveň přidá do video banky hudební televize Óčko a diváci ji zřejmě uvidí v dalších pořadech. Ukázka videoklipu a skladby Remedy v mp3 jsou na www.hydeparkcz­.cz. Tam jsou všechny další písničky interpretů z pořadu.

Červení baroni mají na svém kontě už dvě profesionální alba. Letos na jaře jim vyjde třetí cédéčko nazvané Music Must Change. Na této desce hostuje například vibrafonista Radek Krampl ze skupiny Monkey Bussines. Hardrocková kapela hraje převážně v pražských klubech, objevila se několikrát na různých festivalech a její písničky vysílá také jedno pražské rockové rádiu.

Kromě tvrdého rocku v podání baronů vystoupí v únorovém HydeParku folkrocková kapela Pod červený vrch, rockové skupiny Central Park, Karamel nebo 3cet3. Představí se i stará parta hudebníků, která natočila písničky z dob svého mládí – Flovers.

Hostem pořadu na Óčku jsou Miloš Vacík (Tam-Tam orchestra) a Ivan Hlas, kteří se v Hydeparku se svými písničkami představili už v minulých dílech.

Nabitá hodina hudebního pořadu HydePark poběží na Óčku v neděli 26. února od 11 hodin. V repríze pak v pondělí od 13 hodin a v úterý 28.2. od 21. hodiny. HydePark vyrábí MM Studio ve spolupráci s TV Óčko. Iniciátorem a patronem pořadu je SAI – Svaz autorů a interpretů.

Hudebně-reklamní pořad je otevřený pro interprety různých žánrů. Vstupní branou pro účast ve vysílání je jedno profesionálně natočené cédéčko. Další podmínky účasti a přihláška jsou na www.hydeparkcz­.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).