Hlavní navigace

TWIST-ERP.CZ ZVÍTĚZIL V SOUTĚŽI NEJLEPŠÍ IT WEB 2008

[Tisková zpráva] Nový web společnosti Beep obstál v silné konkurenci a zvítězil v kategorii produkce a distribuce IT produktů (B2B). První ročník této soutěže pořádala společnost Computer Press, v rámci veletrhu INVEX 2008 v Brně.

Sdílet

Firemní weby hodnotili zástupci odborných časopisů Connect!, BIZ, Computer Design a Computer/Živě, ale také řada odborníků z oblasti SEO (optimalizace pro vyhledávače), copywritingu (psaní textů pro web) a grafiky. Cílem soutěže tedy nebylo pouze vybrat nejlepší web, ale také dát účastníkům zpětnou vazbu a doporučení pro optimalizaci jejich webové prezentace.

Webová prezentace firmy Beep, s.r.o. představuje její hlavní produkt, podnikový informační ERP systém Twist Inspire. Projekt byl realizován v roce 2008 společností PeckaDesign, s.r.o. jako kompletní webová prezentace.

Přípravě nového webu byl věnován téměř rok intenzivní práce, na jejímž počátku stálo rozhodnutí původní web přiblížit více jeho uživatelům. Výsledkem je moderní a uživatelsky přívětivý web, který umožňuje přehledně prezentovat množství informací z oblasti podnikových informačních systémů. „Nový web jsme navrhovali v souladu s filosofií společnosti Beep, s.r.o., která vyvíjí nadprůměrně kvalitní a propracovaný systém, s jednoduchým uživatelským rozhraním.“ komentuje práci na tomto projektu Michal Horák, ředitel společnosti PeckaDesign.

O společnosti Beep, s.r.o.
Společnost Beep, s.r.o. se zabývá problematikou ERP systémů již od roku 1991. Klíčový produkt, Twist Inspire, je plnohodnotný podnikový informační systém, který je snadno upravitelný a konfigurovatelný přesně podle potřeba klienta. Firma Beep razí heslo, že podnik by se neměl přizpůsobovat ERP systému, ale ERP systém by se měl přizpůsobit podniku. To je také, kromě přehledného a příjemného uživatelského rozhraní, největší předností systému Twist Inspire. O společnosti PeckaDesign, s.r.o.

Společnost PeckaDesign, s.r.o. vznikla v roce 1998 a zaměřuje se na komplexní služby v oblasti internetových a multimediálních aplikací a prezentací, firemního vizuálního stylu, internetové a tištěné reklamy. PeckaDesign se řadí mezi přední dodavatele kvalitního kreativního designu a sofistikovaných internetových aplikací.