Hlavní navigace

TÝDEN SEMAFORU NA ČESKÉM ROZHLASU REGION

[Tisková zpráva] Slavné pražské divadlo Semafor slaví 50 let. První semaforská hra Člověk z půdy měla totiž premiéru 30. října 1959. Český rozhlas Region připravil jako dárek pro své posluchače i Jiřího Suchého v týdnu od pondělí 26. do pátku 30. října Týden Semaforu.

Sdílet

Každý všední den bude po 17 hodině v pořadu Nalaďte si legraci – Speciál vzpomínat Patrik Rozehnal na slavné osobnosti, které jsou spojeny se slavným divadlem. Hosty pětidílného seriálu budou Jiří Suchý, Jitka Molavcová, Naďa Urbánková a další. Zazní známé i zapomenuté scénky, písničky i úryvky z divadelních her. Bavit se posluchači budou také u slavných komedií, televizních estrád i rozhlasových skečů, ve kterých vystoupí řada semaforských herců a zpěváků.

Český rozhlas Region svým posluchačům nabídne také speciální soutěž. V Dopoledním Regionu se bude hrát o semaforské DVD: Suchý a Šlitr – Unikáty + Dobře placená procházka.

Český rozhlas Region je regionální stanice Českého rozhlasu pro obyvatele a návštěvníky Středočeského kraje. V průběhu dne svým posluchačům poskytuje nepřetržitý proud informací převážně regionálního charakteru (zprávy každou hodinu, ráno každých 20 minut, regionální předpověď počasí a dopravní servis), aktuální i náročnější publicistiku, kvalitní hudbu a zábavu. Večer a v noci vysílá pořady určené národnostním a sociálním menšinám, komponované hudební speciály i pořady kontaktní a slovesně-zábavné. Ke stěžejním pořadům Českého rozhlasu Region patří talk show Jana Rosáka Tandem, dále rozhovor K věci Tomáše Pancíře s významnou osobností veřejného života na aktuální středočeské téma, pořad o vaření Pochoutky, jehož autory jsou Naďa Konvalinková a Patrik Rozehnal a v neposlední řadě i hudební pořad U muziky s Josefem Zímou a pravidelný týdeník o zahrádkaření a kutilství Hobby magazín Eduarda Hrubeše.

Český rozhlas Region vysílá ve středních Čechách na frekvencích Mělník 87,6 FM; Beroun 88,4 FM; Benešov 99,0 FM; Příbram 100,0 FM; Mladá Boleslav a Nymburk 100,3 FM; Rakovník 100,4 FM; Kutná Hora, Kolín a Kladno 100,5 FM.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).