Hlavní navigace

Týdeník Odhalení v dalších vysílacích časech

[Tisková zpráva] Televizní Týdeník Odhalení, pokračování úspěšné „trochu jiné reality show“ Odhalení, řeší každý týden zajímavá témata. Tentokrát jsme našim gorilám ukryli potravu do papírových rour a sledovali, jak si s tím poradí.

Sdílet

Týdeník Odhalení je vysílán každý čtvrtek v pořadu Dobré ráno na ČT1 a ČT24 ( 6.40, v 7.40 a na ČT24 v 8.40 hod), v repríze pak na ČT2. Zároveň jej můžete shlédnout v pořadu Sama doma a to ve čtvrtek mezi 12.30 a 13.30 hod a na ČT24 v 19.10 hod. Každý čtvrtek budeme vysílat o gorilách také na stanici Český rozhlas Leonardo. Nezapomeňte si nás naladit na www.rozhlas.cz/le­onardo a v digitálním vysílání v multiplexu A.

Podpořte záchranu goril v Africe a soutěžte s námi. Ve čtvrtek vyhlásíme novou soutěžní otázku a soutěžit můžete prostřednictvím zasílání sms. Více se o pravidlech soutěže dozvíte na www.rozhlas.cz/od­haleni. Přispět můžete také koupí našich výrobků s logem Odhalení, které si můžete zakoupit v prodejně Radioservisu na Vinohradské 12 či prostřednictvím e-shopu na našich webových stránkách. Kniha a DVD budou na trhu v průběhu měsíce března.

Tak pište gorilám, soutěžte s gorilami a podpořte gorily!