Hlavní navigace

Tým kamenických lékařů v novém roce posiluje

[Tisková zpráva] Již zítra 12. ledna 2010 se diváci nejoblíbenějšího televizního seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 poprvé v tomto roce znovu setkají se svými oblíbenými lékaři kamenické nemocnice. V dílu, nazvaném Jedeme v tom společně, také budou mít diváci možnost poprvé poznat novou posilu lékařského týmu – mladého doktora Roberta Šamberu, kterého ztvární herec Petr Konáš.

Sdílet

Praha, 11. ledna 2010 – Robert Šambera v podání herce Petra Konáše je nejen nadaný lékař, ale také pilný, inteligentní, atraktivní a velmi ambiciózní mladý muž, který si dokáže každého získat, tedy s výjimkou Běly Valšíkové. V dětství vyrůstal bez otce, proto je tolik fixovaný na Eduarda, matčina bývalého přítele. Eduardovi, který je z Roberta nadšený a vidí v něm svého žáka a pokračovatele, nahrazuje chybějícího nástupce, a kompenzuje tak zklamání, které pro něj znamenal profesní neúspěch dcery Terezy. Robert miluje luxus, jako jediný syn Lenky Šamberové ho měl vždy dostatek. Odmalička byl milovaný, rozmazlovaný a obdivovaný. Ve střetu s realitou každodenního života prožije nelehké chvíle a bude konfrontován s vlastními slabostmi.

V roli Roberta Šambery se představí herec Petr Konáš, kterého diváci mohou vidět v Chebském divadle, například v komedii Večer tříkrálový, Krás(k)a na scéně, Spiklenci nebo v činohře Práskni do bot. Ordinace v růžové zahradě 2, od 12. ledna 2010 opět každé úterý a čtvrtek ve 20 hod na TV Nova.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).