Hlavní navigace

Tým Okresního přeboru se utkal s malými fotbalisty

[Tisková zpráva] S fotbalovým týmem Slavoj Housliceze seriálu Okresní přebor, reprezentovaným herci Ondřejem Vetchým, Davidem Novotným, Leošem Nohou, Ladislavem Hamplem, Martinem Bao Dongem Giou, Jiřím Petříšem, Karlem Čechem a Petrem Růžičkou, si včera (v neděli 24. října) zahrály přátelské utkání tři týmy amatérských juniorských družstev – AFK Hořín (okres Mělník), TJ Sokol Lhota (Plzeň) a Sparta Sulkov (Plzeň). I když šlo o zdánlivě nerovné zápasy dětí s dospělými, malí fotbalisté hráli s velkou vervou. Nenechali se zahanbit a své herecké spoluhráče pořádně potrápili.

Sdílet

Fotbalové zápasy se hrály na hřišti SK Meteor Kačerov v Praze-Braníku u příležitosti finále internetové soutěže s Okresním přeborem, původním seriálem TV Nova z prostředí venkovského fotbalu, o nejlepší zaslané fotbalové video. O vítěznou částku 50 000 korun si v něm síly změřily tři výše jmenované týmy, které do finále poslaly hlasy fanoušků webových stránek Okresního přeboru, jimž se zábavná videa z klubového života těchto mužstev, zaslaná do soutěže, se nejvíc líbila.

Vlastní finálového klání, ve kterém všechny děti, mezi nimiž velkou pozornost poutaly dvě dívky, hrály jako o život, vyhrál tým TJ Sokol Lhota, který od TV Nova získal šek na 50 000 korun.