Hlavní navigace

Fotbalový tým seriálu Okresní přebor zpět na trávníku!

[Tisková zpráva] Fotbaloví fajnšmekři si přišli na své! V neděli 17. dubna 2011 odstartovalo mužstvo Slavoj Houslice, známé ze seriálu televize Nova Okresní přebor, novou fotbalovou sezonu. Do čela týmu se postavil herec Ondřej Vetchý, čerstvý držitel ceny TýTý. Slavoj Houslice se utkal se sousedním Slovanem Lochovice. Zápas přilákal přes dva tisíce diváků.

Sdílet

Praha, 19. dubna 2011 – Nejen laureát ceny TýTý Ondřej Vetchý, ale i spousta dalších protagonistů a tvůrců Okresního přeboru se představila během zápasu v Lochovicích (ve vesničce v okrese Beroun). Tímto přátelským zápasem byla zahájena letošní sezona Slavoje. Jedná se vlastně o souboj dvou domácích celků, protože právě v Lochovicích byl seriál Okresní přebor natáčen. Fotbalový dres si znovu oblékl i herec roku Ondřej Vetchý, tentokrát jako skutečný kapitán!

„Hrajeme první zápas mimo seriál, brali jsme to jako poděkování místnímu fotbalovému klubu, který nám umožnil, abychom tady seriál natočili. Jenom jsme všichni v šoku, že tady je tolik lidí,“ radoval se Ondřej Vetchý, představitel kapitána a trenéra Jirky Luňáka z Okresního přeboru.

Tým se na zápas intenzivně připravoval nejen na zeleném trávníku. „Taktiku jsme probrali v hospodě, takže jsme byli perfektně připravení,“ prozradil Ladislav Hampl, seriálový Jarmil Hubáček.

A jak fotbalové utkání nakonec dopadlo? Intenzivní trénink v hospodě se týmu Houslic vyplatil, Lochovice porazil 4:1. Někteří hráči ale padali vyčerpáním. „Bylo to hrozné. Fyzicky se cítím na devadesát,“ svěřil se David Novotný alias Jarda Kužel.

Těsně před zápasem se konala velká autogramiáda herců a tvůrců Okresního přeboru a o přestávce se losovalo o ceny – PR předměty Slavoje Houslice. Fanoušci televizního i skutečného fotbalu okresního formátu tak mohli vyhrát například podepsaná trika Luňák, Kužel, Phun Din Dung, kšiltovku, plakát a půllitr. Výtěžek ze zakoupených vstupenek bude věnován na podporu žákovských družstev TJ Slovan Lochovice.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).