Hlavní navigace

TýTý 2011 v ČT budou moderovat Tereza Kostková a Jitka Čvančarová

[Tisková zpráva] Do druhého kola divácké ankety TýTý 2011 poslali diváci šestnáct osobností a pořadů České televize. O vítězích v každé kategorii budou lidé rozhodovat od 2. do 13. dubna. Aby pomohla zabodovat svým želízkům v ohni, podporuje Česká televize své pořady a osobnosti v rámci televizní kampaně, jejíž součástí jsou i promo spoty vybraných kandidátů, kteří mají podle diváckých průzkumů velkou šanci na vítězství. Slavnostní finálový večer vysílá Česká televize 14. dubna 2012 od 20. hodin na ČT1. Galavečerem provedou herečky Tereza Kostková a Jitka Čvančarová.

Sdílet

V elegantní dámské společnosti se 14. dubna 2012 ocitnou hosté Vinohradského divadla společně s televizními diváky, kteří budou v přímém přenosu České televize sledovat slavnostní udílení cen TýTý 2011. Půvabnými průvodkyněmi tradičním ceremoniálem totiž budou herečky Jitka Čvančarová a Tereza Kostková. Obě dámy se už potkaly v mnoha televizních a divadelních projektech, např. v taneční soutěži StarDance, televizních seriálech i na prknech Divadla pod Palmovkou, ale bok po boku jako moderátorky se ve Vinohradském divadle potkají poprvé.

„S Terezou nás spojuje mnohé, jak v profesní, tak hlavně v lidské rovině. Myslím, že z nás srší vzájemné přátelství, důvěra a radost z každého společného setkání. Životní cesty se nám v dobrém slova smyslu stále kříží a propojí se opět na slavnostním večeru předávání cen TýTý. Doufám, že budou mít diváci a všichni v sále spolu s námi radostný večer,“ říká Jitka Čvančarová.

Po bohaté nadílce loňského ročníku TýTý, ve kterém Česká televize získala 7 ocenění, má i v letošním roce šanci zabodovat hned v několika kategoriích. Do druhého kola hlasování divácké ankety TýTý 2011 se probojovalo šestnáct pořadů a osobností České televize:

Jolana Voldánová (Osobnost televizního zpravodajství)
Nora Fridrichová (Osobnost televizní publicistiky)
Václav Moravec (Osobnost televizní publicistiky)
Miroslav Donutil (Osobnost televizní zábavy)
Marek Eben (Osobnost televizní zábavy)
Karel Šíp (Osobnost televizní zábavy)
Vojtěch Bernatský (Sportovní moderátor)
Jaromír Bosák (Sportovní moderátor)
Robert Záruba (Sportovní moderátor)
Miroslav Donutil (Herec)
Svatopluk Skopal (Herec)
Roman Vojtek (Herec)
Veronika Freimanová (Herečka)
Simona Stašová (Herečka)
Všechnopárty (Pořad roku)
Vyprávěj (Seriál roku)

Aby pomohla zabodovat svým nominacím, podporuje Česká televize své pořady a osobnosti v rámci televizní kampaně. Těžištěm jsou střihové upoutávky všech nominovaných tváří a pořadů za Českou televizi společně s upoutávkami osobností nominovaných za jednotlivé kategorie, které obsahují výzvu a kontaktní údaje. Doplněk k této kampani jsou identy vybraných kandidátů, kteří jsou podle průzkumů u televizních diváků nejoblíbenější a kteří mají velkou šanci na vítězství.

Uspět může Česká televize i ve znovuzavedené kategorii Sportovní moderátor (komentátor), která se do TýTý vrací po několika letech. Naposledy se pro osobnost v této sekci hlasovalo v roce 2005 a zvítězil komentátor České televize Robert Záruba.

Slavnostní finálový večer vysílá Česká televize 14. dubna 2012 na ČT1. Během finálového večera se diváci dozvědí, kdo zvítězil v každé z deseti kategorií, kdo se stal absolutním vítězem a kdo vstoupil do Dvorany slávy. V průběhu večera budou také moci diváci rozhodnout svými sms hlasy, kdo se stane Objevem roku. Diváky bude čekat i velký hudební zážitek v podobě velkého orchestru a předních českých zpěváků a zpěvaček, kteří se zhostí slavných hitů v nových aranžích.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).