Hlavní navigace

Ucelená přehlídka IT řešení pro malé a střední firmy

[Tisková zpráva]

Sdílet

Ucelená přehlídka IT řešení pro malé a střední firmy

Stále více producentů hardware a software zaměřuje svou pozornost na řešení pro malé a střední podnikaní. Tento segment trhu je zajímavou cílovou skupinou jak pro dodavatele a výrobce, tak pro systémové integrátory. Více podnikatelů a firem si uvědomuje potenciál využití IT technologií nejen jako konkurenční výhody, ale jako nezbytnost úspěšného podnikání, a aktivně se zajímá se o možnosti jejich implementace.

Výběr vhodného IT řešení pro široké spektrum malého a středního podnikání by měla usnadnit konference a výstava Small Business Solutions (dále SBS), která přináší přehled současných IT řešení pro malé a střední firmy. SBS se bude konat ve dnech 15. – 16. června 2005 v reprezen­tativních prostorách hotelu Olympik. Smyslem SBS je vytvořit platformu pro setkání zúčastněných firem, jejich obchodních partnerů a koncových klientů – segmentu drobného a středního podnikání. SBS se soustředí na tyto stěžejní tématické okruhy: podnikové aplikace a systémy, síťová řešení, data management, informační bezpečnost, telekomunikace a hardware.

SBS je specializovanou akcí s důrazem na kontraktační a akviziční jednání. Tomu odpovídá i výběr profilu návštěvníků, jehož jádro budou tvořit zejména firemní zákazníci a odborní návštěvníci. Oficiální katalog akce bude vydán a distribuován jako příloha časopisu IT Systems v nákladu 15.000 kusů.

SBS je vhodným marketingovým nástrojem pro všechny, kteří nabízejí IT produkty a řešení pro malé a střední podnikání. Jsou to například dodavatelé software, zejména podnikových řešení a aplikačního SW, systémoví integrátoři a value added resellers, poskytovatelé síťových řešení, data managementu, ale také telekomunikační společnosti a dodavatelé hardware.

Pořadatelem SBS je společnost Exponet, renomovaný organizátor specializovaných akcí v oblasti IT (LinuxExpo, IPTW). Aktuální a podrobné informace naleznete také na internetové adrese www.sbsolution­s.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).