Hlavní navigace

U:FON JE MOBILNÍ A CHCE ZAMÍCHAT TRHEM: SPOUŠTÍ SVOU MOBILNÍ REVOLUCI

[Tisková zpráva] PRAHA, 2. června 2008 – Už za dva týdny, 16. června, U:fon uvede na trh své klasické mobilní služby – a je pravděpodobné, že svou jednoduchou a odvážnou nabídkou odstartuje mobilní revoluci. Hovory v síti zdarma ke všem tarifům, nízké ceny za volání a poprvé v Česku i paušál za 0 Kč – to jsou pilíře U:fonovy mobilní nabídky.

Sdílet

„Od svého vstupu na český trh loni květnu se U:fon na mobilní hlas pečlivě připravoval. Bylo nám jasné, že musíme přijít s něčím opravdu přelomovým a já věřím, že naše nabídka toto zadání splnila,“ říká Peter Hall, generální ředitel U:fona. „Díky cenovému nastavení jsou naše tarify ideální zejména pro majitele předplacených karet, rodiny a vlastně každého, kdo rád ušetří. Primárně chceme oslovit těch zhruba 2,5 milionu zákazníků, kteří svoji SIM kartu ročně vyměňují,“ doplňuje Hall.

U:fon přichází se čtyřmi tarify – ZA NULA, ZA 100, ZA 300 A ZA 600 RODINA. Speciální cenově zvýhodněnou edici tarifu ZA NULA lze navíc přednostně objednávat už ode dneška. U všech tarifů platí volání zdarma v U:fonově síti (pro všechny a navždy), dva vyšší paušály mají v síti zdarma i SMS. Ceny za hovory do ostatních sítí se pohybují v rozmezí od 3,90 do 4,90 Kč včetně DPH. Levné bude i volání do zemí EU – např. za minutu hovoru na pevnou linku kdekoli v EU bude U:fon účtovat 1,79 Kč s DPH.

Více o tarifu ZA NULA
Díky tomuto tarifu může zákazník opravdu dostávat nulové faktury – bude-li volat pouze v U:fonově síti. Je tedy vhodný zejména pro skupiny přátel, které se rozhodnou k U:fonovi přejít. „Telefon k tomuto tarifu je za 5 tisíc Kč, v rámci speciální nabídky, která je na trhu ode dneška, si jej ale lze objednat za pouhé 3 tisíce,“ upozorňuje Marek Sláčík, výkonný ředitel pro marketing a prodej. Akce probíhá do vyprodání zásob (10 000 ks), balíček lze objednat prostřednictvím stránek www.ufon.cz či přes prodejní linku 811 811 811. SMS do všech sítí je za 1,50 Kč a minuta volání za 4,90.

Více o tarifu ZA 600 RODINA
„Za cenu jednoho běžného paušálu od konkurence nabízíme volání s jedním paušálem hned pro tři členy rodiny,“ říká Marek Sláčík a doplňuje: „Tarif Rodina je skvělým řešením pro rodiny s menším dítětem, které rodiče chtějí mít pod kontrolou, ale může být i dárkem pro prarodiče. Za tři dotované přístroje zákazník zaplatí 2000 Kč, volání a SMS v U:fonově síti jsou zdarma, hovory do jiných síti stojí 3,90 Kč za minutu, SMS 1,50 Kč.

Ufon - tatify

U:fonovo pokrytí
K 16. červnu dosáhne U:fonovo pokrytí 75 % populace, do konce roku je v plánu 84 % a operátor bude v budování sítě i nadále pokračovat. „Zákazníci jsou již zvyklí na vysoký standard českého mobilního trhu, a proto si uvědomujeme, že pokrytí není zatím U:fonovým nejsilnějším místem. Na druhé straně ale nabídku vyvažujeme mimořádně atraktivními cenami. Když můžete mít paušál za 0 Kč, proč toho prostě nevyužít a nenechat se přesvědčit?“ dodává generální ředitel U:fona Peter Hall.