Hlavní navigace

U:FON NABÍZÍ INTERNET PŘES MOBIL ZA 200 KČ

[Tisková zpráva] PRAHA, 10. září 2008 – Od dnešního dne se uživatelé U:fonovy mobilní telefonie, noví i stávající, mohou připojit do sítě internet i prostřednictvím svého mobilního telefonu. Objednávka služby je snadná a rychlá díky aktivaci datového balíčku U:fonův internet. Další zajímavou novinkou je představení nového mobilního terminálu AiJi AM110, kterým U:fon rozšiřuje portfolio mobilních telefonů.

Sdílet

„Pokud již nyní využívá zákazník výhod U:fonova mobilního telefonu, jako je např. volání v síti zdarma, a hledá příležitostné připojení k internetu kdekoli a kdykoli, třeba pro surfování či vyřízení e-mailů, je pro něj tato služba ideálním doplňkem hlasového tarifu,“ představuje výhody internetu v mobilu Lukáš Antoš, marketingový ředitel U:fona, a dodává: „Cena 200 Kč vč. DPH za neomezený objem přenesených dat přes mobilní telefon do počítače je opravdu bezkonkurenční nabídka.“

Nově nabízený balíček U:fonova internetu v mobilu je srovnatelný s již nabízenou službou U:fonův internet, jedná se ale o službu plně mobilní bez nutnosti nosit sebou datový modem. Vzhledem k tomu, že se jedná o doplňkovou službu k mobilnímu hlasovému tarifu, je balíček navíc zvýhodněn o 37 Kč za měsíc oproti samostatné službě U:fonův internet. Balíček nabízí přístup do sítě internet v průměru o rychlosti 40–60 kbit/s při stahování i odesílání dat. Vzhledem k rychlosti datových přenosů a nízké ceně balíčku je tato služba vhodná jako druhé připojení pro jednoduché surfování na internetu či posílání e-mailů. Služba není zcela vhodná pro multimediální aplikace či stahování většího objemu dat.

Aby mohl zákazník využívat této nabídky, je třeba pořídit si či již vlastnit jakýkoli mobilní telefon s jedním ze čtyř U:fonových nonstop tarifů (tj. Za Nula, Za 100, Za 300, Za 600 Rodina) a k němu si nechat aktivovat balíček U:fonův internet. Dále je nutné zakoupit datový USB kabel se samoinstalačním CD za 220 Kč. Zprovoznění služby je tak snadné i pro méně pokročilé uživatele.

Dnešní druhou novinkou u U:fona je mobilní telefon AiJi AM110. „Nový terminál je k dispozici ve dvou barvách (černomodrá a perleťově modrá), nabízí designovou alternativu ke stávajícímu mobilnímu telefonu a osloví tak další zákazníky, např. ženy. Je zároveň lehčí a nabízí jinou ergonomii ovládání telefonu především díky klasickému designu kláves,“ uzavírá Lukáš Antoš. Telefon je samozřejmě možné kombinovat v rámci tarifu Za 600 Rodina i s mobilem Ubiquam U400 a jeho cena je shodná se stávajícím modelem. Společně s možností aktivace balíčku U:fonova internetu tak U:fonovy mobilní telefony umožňují komunikovat jak hlasem, tak i datově.

SMS, paměť telefonu
Telefon zaznamenává datum i čas hovorů včetně těch zmeškaných. Kapacita SMS je 100 pro doručené a 50 pro odeslané. Při kapacitě 600 položek v adresáři se vždy najde místo pro nový kontakt. Telefon automaticky přiřazuje jméno z telefonního seznamu k příchozí zprávě SMS a podává zprávu o doručení odchozích SMS tak, jak jsou zákazníci zvyklí u GSM telefonů.

Parametry

  • Rozměry: 105×42,5×14,9 mm
  • Hmotnost: 75 g
  • Displej: 128×128 bodů, 65000 barev
  • Polyfonní melodie, 16 tónů
  • Baterie 850 mAh Li-Polymer, až 150 min. hovoru, 100 hod. pohotovostním re­žimu
  • Užitečné aplikace v menu: kalendář, budík, kalkulačka, světový čas, stopky, hra, české a anglické menu

Cena zařízení

U:fon
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).