Hlavní navigace

U:FON STARTUJE REVOLUČNÍ ODMĚŇOVÁNÍ ZA PŘÍCHOZÍ HOVORY A NABÍZÍ SMS DO VŠECH SÍTÍ ZA 1 KČ

[Tisková zpráva] Praha, 18. září 2008 – Počínaje 19. zářím U:fon přináší další revoluční změnu na český mobilní trh. Za každou minutu příchozího hovoru z cizích sítí dostane zákazník s mobilním tarifem Za nula kredit ve výši 1 Kč bez DPH oproti své fakturované částce. Navíc u všech tarifů dochází k úpravě cen za krátké textové zprávy na 1 Kč.

Sdílet

Dnešním dnem dochází k revoluční úpravě ceníku U:fonova mobilu Za nula, a to díky odměňování zákazníků za příchozí hovory z cizích sítí. Za každou minutu příchozího hovoru dostane zákazník od U:fona kredit ve výši 1 Kč bez DPH oproti své fakturované částce za hovorné. Zákazník tak může svoji měsíční fakturaci snížit až na nulu. Příjemným bonusem je účtování kreditu po vteřinách a ne po celých minutách, jak je obecně zvykem. Zákazník tak nepřijde o kredit z hovorů, které nedosáhly celé minuty.

„Doby, ve kterých byly zpoplatňovány odchozí i příchozí hovory mobilním operátorem, jsou naštěstí pryč,“ komentuje situaci na trhu Lukáš Antoš, marketingový ředitel U:fona a dále doplňuje: „U:fon se rozhodl bourat v Ćeské republice mýty a po zavedení volání v síti zdarma startuje novou éru mobilní komunikace s tím, že příchozí hovory bude zákazníkům platit on.“ U této nabídky není možné dosáhnout záporné fakturované částky a stejně tak není možné nevyužitý kredit převádět do dalšího měsíce. „Tento revoluční koncept jsme se rozhodli vyzkoušet u tarifu Za Nula a pokud se osvědčí, tak jej rádi představíme i pro zbytek našich mobilních tarifů,“ dodává Lukáš Antoš.

Další dnešní novinkou je radikální snížení cen SMS u všech nabízených mobilních tarifů U:fona na 1 Kč (1,19 s DPH). Cena se vztahuje na prvních 250 SMS, další textové zprávy nad tuto hranici budou účtovány sazbou 1,50 Kč včetně DPH.

„U:fon chce již od samého počátku poskytovat nejlepší hodnotu svým zákazníkům. Volání v síti zdarma u všech tarifů, SMS v síti zdarma, nulový paušál či volání do ostatních síti za 3,90 Kč s tarifem Za 300, to vše jsou nabídky, které činí mobilní komunikaci od U:fona dostupnou opravdu pro každého. Cena SMS za 1,50 Kč sice byla výhodná pro většinu zákazníků, ale nebyla nejlepší na trhu, proto jsme se rozhodli srovnat krok s konkurencí. A to i za cenu prodeje této služby se zápornou marží. Kvůli možným obavám ze zneužití jsme počet SMS za 1 Kč omezili na 250, což vystačí i pro opravdu náruživé uživatele SMS zpráv. Změna je samozřejmě trvalá a SMS poslané našimi zákazníky se od 19. září účtují za tuto novou sazbu,” uzavírá Lukáš Antoš.