Hlavní navigace

U:FONOVA SÍŤ SE RYCHLE ROZRŮSTÁ

[Tisková zpráva] PRAHA 12. ČERVENCE 2007: Čtvrtý operátor na trhu – U:fon – od svého květnového spuštění neustále zvyšuje pokrytí českého území a připravuje celostátní reklamní kampaň. Už v srpnu budou jeho služby dostupné 50 % obyvatel České republiky.

Sdílet

U:fon rozšiřuje síť
Po zahájení pilotního komerčního provozu v květnu tohoto roku nyní U:fon intenzivně pracuje především na rozšiřování pokrytí. „Týden za týdnem nám přibývají desítky nových základnových´stanic a síť se rychle rozrůstá. Nyní pokrýváme zhruba 30 % obyvatel, na začátku srpna se dostaneme na polovinu populace,“ říká Luboš Bôrik, generální ředitel společnosti Mobilkom, která U:fona provozuje. „Výhodou je, že většina vysílačů je umisťována na již existující stožáry, takže jejich instalace je rychlejší a vyžaduje jen minimální zásahy do okolní krajiny,“ doplňuje Luboš Bôrik. Na konci letošního roku bude moci U:fonovu síť využívat drtivá většina obyvatel ČR.

Reklamní kampaň
V srpnu zahájí U:fon rozsáhlou reklamní kampaň, která potenciálním zákazníkům představí U:fonovy produkty a služby. Kampaň bude viditelná v televizi, v tisku a na billboardech, objeví se v rádiu a samozřejmě i na internetu a připravuje ji reklamní agentura McCann Ericsson, která zvítězila ve výběrovém řízení. „Chceme se prezentovat jako česká společnost, která má ke svým klientům blízko a hovoří s nimi srozumitelným jazykem. Naší cílovou skupinou jsou nyní především domácnosti, tedy rodiny žijící ve městech i na venkově, které potřebují levné připojení k internetu a ocení i volání v rámci sítě zdarma,“ říká Marek Sláčík, výkonný ředitel MobilKomu pro marketing a prodej. Reklamní spot pro U:fona natočí Karel Janák, autor úspěšných komedií Snowboarďáci a Rafťáci.

Další novinky
Na základě ohlasů na spuštění služeb připravuje U:fon drobné úpravy v nabídce produktů a služeb. „V rámci pilotní fáze jsme získali řadu podnětů, jak ještě více zatraktivnit naše služby. Chystané změny, které plánujeme na podzim, se budou týkat například limitů FUP, ale i dalších oblastí,“ doplňuje Luboš Bôrik. Více o U:fonovi a jeho službách najdete na www.ufon.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).