Hlavní navigace

U:fonova vánoční nabídka

[Tisková zpráva] Praha 5. listopadu 2009 – U:fon dnes představil svoji nabídku pro Vánoce 2009: zcela novou předplacenou datovou službu, trvalou slevu na službu Za 400 Duo a dárek pro nové tarifní zákazníky k U:fonovu telefonu (mobilní pevné lince): mobilní telefon s nulovým paušálem a voláním mezi sebou zcela zdarma.

Sdílet

„V době krize ještě více než kdy jindy chtějí mít zákazníci své výdaje pod kontrolou. Proto jsme se rozhodli nabídnout předplacený internet za bezkonkurenčních podmínek,“ představuje novinku na českém trhu Jana Studničková, marketingová ředitelka U:fona, a dodává: "Jedná se o ideální produkt pro ty, kteří mobilní internet potřebují jen občas, a protože se nechtěli zavazovat k paušálu, museli se této možnosti zcela vzdát. U:fon tak bourá poslední bariéru, která zákazníkům dosud bránila si mobilní internet pořídit.“

Předplacený 3G mobilní internet – první na českém trhu a s vánočním bonusem navíc.
Předplacený 3G mobilní internet je zcela novým produktem nejen v U:fonově nabídce, ale na českém trhu vůbec. Zákazník tak rovnou po zakoupení USB modemu v ceně 1890 Kč (vč. DPH), tedy bez jakékoli smlouvy nebo závazku, získává plně aktivní internetové připojení s kreditem 300 Kč. Po dobu trvání Vánoční nabídky, tedy do 31. 12. 2009, je navíc používání modemu zcela zdarma, čerpání z kreditu začne až od 1. ledna 2010. Po vyčerpání bude možné kredit znovu nabíjet přes stránku www.ufon.cz. Čerpání kreditu: Zákazník zaplatí 30 Kč za každý kalendářní den, kdy se připojí k internetu. Tuto cenu zaplatí bez ohledu na to, v kolik hodin, kolikrát a na jak dlouho se připojí.

Předplacený 3G mobilní internet – první na českém trhu a s Vánočním bonusem v U:fonově Vánoční nabídce v prodeji od 16.11.2009.

Za 400 Duo – pro nové zákazníky za 200 Kč a na pořád
Při koupi tarifu Za 400 Duo ve Vánoční nabídce získají noví zákazníci o 50 % levnější paušál. Jejich měsíční platba za volání tak bude pouhých 200 Kč (vč. DPH) měsíčně, a to trvale, po celou dobu trvání smlouvy. Volání a SMS zdarma v síti U:fon samozřejmě zůstává. K tarifu je možné vybrat si jakýkoli dotovaný mobilní telefon z aktuální nabídky. Zákazníci tak získávají unikátní možnost pořídit si skvělé doživotní řešení pro volání se svými blízkými za cenu, která je na trhu bezprecedentní.

Tarif Za 400 Duo – pro nové zákazníky za 200 Kč a na pořád v U:fonově Vánoční nabídce v prodeji od 9.11. 2009.

Dárek pro nové zákazníky – mobil k pevné lince zdarma
Při koupi U:fonova telefonu s paušálem 300 Kč a 200 volnými minutami do pevných linek dostanou nyní noví zákazníci mobilní telefon za 1 Kč s aktivovaným tarifem Za100, ale bez paušálu. Pořízení celé sady tak vyjde na 2 Kč, s jedním měsíčním paušálem 300 Kč. K pevné lince je možné vybrat si jeden ze tří typů dotovaných mobilních telefonů za 1 Kč. Všechny modely jsou určeny těm, kdo hledají přístroj s jednoduchým ovládáním, který spolehlivě plní základní funkce a umožňuje volání v síti zdarma.

U:fonův telefon s paušálem 300 Kč a mobilním telefonem s tarifem za 100 zdarma v U:fonově Vánoční nabídce v prodeji od 9.11.2009. Kom­pletní Vánoční nabídka od U:fona je v prodeji do 31.12.2009.

Více o U:fonovi
U:fon je český mobilní operátor, který od května 2007 nabízí rychlý a levný mobilní internet, bezdrátovou pevnou linku a digitální vysílačky. V červnu 2008 spustil i mobilní hlasové služby. Společnost MobilKom, která U:fona provozuje, získala licenci na celoplošné vysílání v pásmu 410–430 MHz v roce 2006, což jí umožnilo vybudovat celoplošnou CDMA mobilní síť. U:fon nabízí své hlasové služby prostřednictvím technologie CDMA2000 1×RTT, která je alternativou technologie GSM a datové služby prostřednictvím technologie EVDO revize A, jež je datovou sítí 3. generace srovnatelnou s UMTS/HSDPA.