Hlavní navigace

Komunitní server Ukažse.cz spolupracuje s Aukro.cz

[Tisková zpráva] Komunitní server Ukažse.cz nabízí nově svým uživatelům možnost obchodovat na portálu Aukro.cz přímo z vlastních profilů. Online obchodování na Ukažse.cz umožnila implementace aukčního systému. Jeho poskytovatelem je společnost Aukro.cz, člen největší ryze evropské aukční síně Allegro.pl.

Sdílet

Uživatelé na Ukažse.cz mohou spravovat své aukce pomocí jednoduchého intuitivního ovládání. Řídit aukce, sledovat jejich průběh nebo založit nové, je možné nyní jen pomocí několika kliknutí. Pro zobrazování informací o aukcích přímo v profilu Ukažse.cz stačí, když uživatel provede spárování svých účtů, které založil na Ukažse.cz a Aukro.cz.

Po přihlášení do Ukažse.cz získá kompletní a okamžitý přehled o tom, co právě prodává. Přímo ve svém uživatelském profilu prezentuje návštěvníkům nejen své fotky, zvuky a videa, ale představuje také své aukce. Jeho návštěvníci mají možnost ihned reagovat – přihodit do aukcí nebo zakoupit nabízené věci.

Pro ty, kteří nechtějí na Ukažse.cz prodávat, ale naopak nakupovat, je v Ukažse.cz připravena v horním menu záložka Aukce, kde se zobrazují aktuální aukce všech uživatelů serveru Ukažse.cz s možností jejich prohledávání.

Za dobu, kdy byla možnost obchodování online na Ukažse.cz zpřístupněna, lze vypozorovat, že nejčastěji uživatelé nakupují nebo prodávají elektroniku. Populárním zbožím jsou notebooky, herní konzole, autorádia a podobně.

Projektový manažer Ukažse.cz Jiří Čejka ke spolupráci s Aukro.cz říká: „Jsme si vědomi toho, že pouhé diskutování uživatelů o vlastních zájmech nemusí být pro běžného uživatele dlouhodobě zajímavé a uspokojivé. Nově tedy dáváme uživatelům Ukažse.cz možnost zapojit se do komunitního dění na mnohem vyšší úrovni. Naplňujeme tak hlavní cíle projektu Ukažse.cz. Naším úkolem je poskytnout návštěvníkům prostor pro vytváření komunit, místo, kde mohou potkat nejen nové přátele. V případě spolupráce s Aukro.cz akcentujeme nový rozměr propojení uživatelů prostřednictvím online aukcí.“

Společnost Aukro hodnotí dosavadní spolupráci s Ukažse.cz jako profesionální a přínosnou. „Portál Ukažse.cz reagoval na nabídku spolupráce ze strany Aukro.cz nejrychleji a nejaktivněji, což se stalo jedním z rozhodujících kritérií pro náš „cobrandový“ projekt. Do budoucna určitě chceme, aby Aukro spolupracovalo s dalšími komunitními weby, protože je to pro nás velká výzva a příležitost. Právě sem zaměříme své úsilí,“ říká Oto Obdržálek, marketingový manažer Aukro.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).