Hlavní navigace

Ukončení podpory starších verzí řešení TrustPort® Internet Gateway

[Tisková zpráva] Brno – Společnost AEC, spol. s r.o., výrobce bezpečnostního softwaru řady TrustPort®, oznamuje svým zákazníkům, že se závěrem roku ukončí podporu starších verzí svého špičkového řešení na ochranu firemních sítí před viry a spamem – TrustPort® Internet Gateway.

Sdílet

Dnem 31.12.2007 tedy končí podpora řešení TrustPort® Internet Gateway ve verzích 3.0, 4.0, 4.5 a 4.6. Po tomto datu již nebudou vydávány aktualizace softwaru ani datových vzorků pro detekci spamu. Nadále zůstávají podporovány verze 5.1 a 5.0, která bude v blízké době automaticky převedena na verzi 5.1 formou standardně vydávané aktualizace.

Doporučujeme proto každému správci (uživateli) výše uvedených verzí přechod na verzi novou (aktuálně 5.1), aby byli na ukončení podpory včas připraveni. Kromě možnosti aktualizovat systém navíc oproti původním verzím získají i nové pokročilejší funkce a vylepšení, mezi které lze zařadit i automatický upgrade na nejnovější verzi v rámci pravidelné aktualizace datových vzorků.

S blížícím se termínem ukončení podpory budou všichni aktuální uživatelé automaticky informováni o této skutečnosti prostřednictvím titulní stránky administračního rozhraní TrustPort® Internet Gateway.

TrustPort® Internet Gateway je moderní modulární řešení, které přímo na úrovni internetové vstupní brány spolehlivě ochrání počítačovou síť před nevyžádanou e-mailovou komunikací a před útoky škodlivých kódů v elektronické poště a z webových stránek. Řešení je optimalizováno pro zpracování vysokých objemů přenášených dat. Integrovaný antivirový modul se pravidelně účastní náročných nezávislých testů a získal již mnohá ocenění (VB100, AV Comparatives ADVANCED+). V současnosti se řadí na špici mezi světovými antivirovými produkty.