Hlavní navigace

Ulehčete si život na cestách s prvním skutečně mobilním kapesním projektorem 3M MPRO150

[Tisková zpráva] Maximální mobilita, interní paměť, baterie, podpora mnoha typů souborů a napojení na většinu počítačů

Sdílet

Praha – 13. dubna 2010 – Společnost 3M uvádí na český trh nový kapesní projektor s rozměry většího mobilního telefonu, s váhou jen 160 gramů, rozlišením 640×480 bodů, svítivostí 15 lumenů, stereo reproduktory a dvěma hodinami provozu na baterie. Přístroj lze díky interní paměti 1 GB a široké podpoře formátů vozit na prezentace bez nutnosti přítomnosti počítače a kabeláže, se vším podstatným si MPro150 umí poradit.

Jelikož konstruktéři pamatovali při návrhu především na cestující profesionály, je součástí MPro150 i vnitřní paměť 1 GB, slot na micro-SD karty (2 GB micro-SD karta je součástí balení) a USB vstup (včetně možnosti připojení jako externí disk) pro přenos souborů z notebooku či netbooku. Prezentace a digitální obsah lze tak snadno nahrát do samotného projektoru. MPro150 podporuje aplikace Microsoft Office (např. Word, PowerPoint a Excel), PDF, obrázky BMP, JPG, video AMR, MPEG4, H.264 a audio AAC a MP3. Přístroj umožňuje promítat obraz s úhlopříčkou do 50 palců (až 127cm) v nativním rozlišení 640×480 pixelů (max. 1 280×800 pixelů) a jasem 15 lumenů. To vše při výdrži 2 hodiny provozu na baterie. Projektor má zabudovaný MP3 přehrávač a 3,5 mm audio konektor pro připojení sluchátek, nebo výkonnějších externích reproduktorů. Dva integrované stereo reproduktory mají každý výkon 0,5 wattu.

Z dalších vymožeností stojí za zmínku napevno připojený sklopný stojánek, stativ a řada propojovacích kabelů, díky kterým lze MPro150 pohotově použít takříkajíc „ihned po vybalení”, spolu s širokou nabídkou dnes těch nejpopulárnějších zařízení s obrazovými výstupy. Dokoupit lze adaptér pro Apple, komponentní video kabel a napáječ do auta.

„Projektor MPro150 dá například obchodnímu manažerovi do kapsy celou řadu prezentačních pomůcek,“ říká Jan Mašek, supervizor divize 3M projekčních systémů. „Obchodní zástupci, designéři, grafici a další již nepotřebují přibalit zvláštní notebook či projektor, a tak se jim bude cestovat poněkud snáze. Je to skvělá věc pro použití jak na cestách, tak také v soukromí doma.”

Lehký MPro150 se pyšní opravdu kapesními mírami 130×60×24mm a váží pouhých 160 gramů. Od dnešního dne je možné si MPro150 zakoupit v internetovém obchodě Alza.cz za 9 850 Kč včetně DPH.

Technické specifikace MPro150:
3M MPro150 lze snadno a rychle propojit téměř se všemi počítači nebo video zařízeními.

Kompatibilní s:

  • iPhony & chytrými mobilními telefony
  • iPody & digitálními media přehrávači
  • Digitálními fotoaparáty a videokamerami
  • Notebooky, netbooky, počítači, ultra mobilními počítači PDA
  • Notebooky i počítači Mac
  • Herními konzolami např. PS3, Nintendo Wii

Více informací o novém kapesním mini projektoru 3M MPro150 najdete na: www.3M.cz/MPro

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).