Hlavní navigace

Ulice a Brutální Nikita od pondělí na Nova Cinema

[Tisková zpráva] Nova Cinema vrací na obrazovky denní seriál Ulice od jeho prvního dílu. Počínaje 1. březnem se budeme s jeho hrdiny setkávat vždy v pondělí až čtvrtek v podvečerním čase. Ve stejných dnech, jen o něco později, čeká na diváky další seriálová premiéra Novy Cinemy v podobě americké akční série Brutální Nikita.

Sdílet

Praha 26. února 2010 – Pro milovníky denního seriálu TV Nova Ulice připravila Nova Cinema příjemné překvapení. Od 1. března začne od začátku uvádět tento divácky nesmírně oblíbený denní seriál, který běží s velkým úspěchem na sesterském kanálu Nova již čtyři a půl roku.

Na Nově Cinemě si tak můžeme připomenout, jak Ulice začínala a jak se v průběhu let měnili její protagonisté – rodina Jordánových (Tereza Brodská, Petr Vacek, Patricie Solaříková, Jakub Štáfek), rodina Farských (Ilona Svobodová, Ondřej Pavelka, Jana Birgusová, Anna Fixová), zaměstnanci firmy Království hraček, jejíž majitel Václav Král (Radoslav Brzobohatý) a jeho žena Marie (Alena Vránová) již seriál opustili, oblíbené profesorky gymnázia – Lenka Drápalová (Michaela Badinková) a Miriam Hejlová (Hana Maciuchová), majitelé lahůdkářství Květa Nyklová (Jaroslava Obermaierová), její muž Stanislav (Bronislav Poloczek) a jejich syn Lumír (Václav Svoboda), pracovnice místního kadeřnictví (Michaela Maurerová, Jana Ema Bernášková, Jana Sováková) nebo svérázný domovník Pešek (Rudolf Hrušínský). Série odstartuje pilotním dílem 1. března v 16:30, další díly pak uvidíme od pondělí do čtvrtka v 16:50.

Od pondělí 1. března zařadila Nova Cinema do vysílání také americký akční seriál Brutální Nikita, který námětem vychází z kultovního filmu Luca Bessona Nikita. Seriál, v němž si hlavní roli zahrála australská herečka Peta Wilson, získal celosvětovou popularitu a po odvysílání čtyř řad sepsali jeho fanoušci petici za jeho pokračování. Autoři ji vyslyšeli a seriál doplnili o zatím poslední osmidílnou 5. řadu. Všech pět řad uvidíme na kanálu Nova Cinema vždy v pondělí až čtvrtek v 18:30.

Ulice v pondělí až čtvrtek v 16:50 na Nova Cinema
Brutální Nikita v pondělí až čtvrtek v 18:30 na Nova Cinema