Hlavní navigace

Ulice a Ordinace si to rozdala v bezkontaktním ragby!

[Tisková zpráva] Mezi herci obou oblíbených seriálů Ulice i Ordinace v růžové zahradě 2 vládne sportovní duch, proto včera ani trochu neváhali a rozdali si to mezi sebou v bezkontaktním ragby!

Sdílet

Praha, 7. dubna 2011 – Tuto středu prožili herci obou seriálů sportovní odpoledne. Místo pravidelného natáčení v Hostivařských ateliérech se herci sešli na ragbyovém trávníku mistrů ČR, Tatry Smíchov. Koordinátor sportovních projektů a trenér ragby Karel Ševčík nejdříve všechny herce s bezkontaktním ragby seznámil a následně vyzval k rozcvičce a tréninku na trávníku. Herci tak měli možnost natrénovat si práci s šišatým míčem, rozběhnout se proti narážečům, vyzkoušet si taktiku skládek a mnoho dalšího z ragbyového umění.

Dvouhodinový trénink zúročili herci zápasem Ulice proti Ordinaci v růžové zahradě 2. Bylo zřejmé, že tým Ulice, složený z hráčů Jakuba Štáfka, Petra Buchty, Patricie Solaříkové, Štěpána Benoniho, Jiřího Panznera a Saši Minajeva, měl převahu nad týmem Ordinace ve složení Petr Vágner, Filip Tomsa, Miluška Bittnerová, Regina Řandová a Jana Stryková. Ulice tedy i za podpory Kristýny Podzimkové, která po celou dobu přihlížela a držela svým kolegům palce, zvítězila nad Ordinací!

Trenér Karel Ševčík ke sportovním výkonům říká: „Jak herci, tak i herečky jsou zvyklí na to se koncentrovat na danou chvilku. A přestože vypadají, že jsou rozvrkočení, přesto vnímají to, co jim chcete sdělit. A okamžitě to vlastně aplikují dál. Jejich obrovská výhoda je, že to, co dělají na natáčení, použili i zde. Dnes se ještě k tomu fyzicky zapotili,“ dodává s úsměvem.

A jak se sluší ke každému sportu, i zde byl vyhlášen nejlepší hráč zápasu. Tím se jednohlasně stal Jakub Štáfek. Další vyhlášení herečtí kolegové obdrželi odměny v podobě originálních ragbyových triček, ze kterých měli nesmírnou radost.