Hlavní navigace

Ulice: Do života kadeřnice Simony zasáhne nový muž!

[Tisková zpráva] Již v pondělí, tedy 1. března 2010, přivítá nejoblíbenější denní nekonečný seriál TV Nova Ulice novou postavu v podání herce Otakara Brouska ml. Jak moc ovlivní Jiří Kreuzer ml. život kadeřnice Simony? Bude pro ni konečně ten pravý, jak si její rodiče představují?

Sdílet

Praha 26. února 2010 – Jiří Kreuzer (51) v podání herce Otakara Brouska ml. je nenápadný sympaťák se skvělým vychováním a suchým anglickým smyslem pro humor. Gentleman ze staré školy se ve společnosti drží spíš stranou, není typ, který by lovil ženy. Vystudoval na vysoké škole jadernou fyziku a chemii, má ale skvělé znalosti i z jiných oborů. Hodně čte, má rád divadlo, výtvarné umění, design, hudbu, dobré víno a jídlo. Potrpí si na dobré a kvalitní věci. Není spořivý ani rád neutrácí. Ačkoliv pochází z dobře zajištěné rodiny, nemá potřebu to jakkoliv dávat najevo.

V roli Jiřího Kreuzera ml. se představí herec Otakar Brousek ml., kterého diváci znají hlavně z Městských divadel pražských, kde působí od roku 1990. Momentálně účinkuje v divadle ABC v komediích Ideální manžel a Příliš počestná žena, v moderním erotickém dekameronu Arturovo Bolero nebo ve hře Tři muži ve člunu. Objevil se také například ve filmech Hop a je tu lidoop (1977), Svatba upírů (1993), Snowborďáci (2004) nebo v seriálu TV Nova Kriminálka Anděl.