Hlavní navigace

Ulice má svou vlastní píseň

[Tisková zpráva] Nekonečný seriál Ulice má svůj vlastní singl. Hit, který nazpívala Lucie Bílá, nese příznačný název „Ulice“. Hudbu složil Petr Malásek a text Lucie Paulová.

Sdílet

Praha 16. ledna 2006 – Divácky velmi úspěšný seriál Ulice, který televize Nova vysílá od září minulého roku každý všední podvečer, má již i svůj vlastní hit. Singl, který premiérově zazněl v sobotu 14. ledna ve velké zábavné show spojené s vyhlášením výsledků ankety ANNO 2005, se jmenuje „Ulice“. Písničku nazpívala devítinásobná slavice Lucie Bílá. Hudbu složil Petr Malásek, muzikant a skladatel, který mimo jiné skládá i hity pro naše přední interprety (např. Bára Basiková, Lucie Bílá, Hana Hegerová, Marta Kubišová) a filmovou muziku (např. Z pekla štěstí II, Jak se krotí krodýli). Text k písni „Ulice“ napsala textařka a vedoucí týmu autorů storyline seriálu Lucie Paulová.

Chtěli jsme píseň, která divákovi evokuje seriál Ulice od prvních tónů, bude baladická a stejně milá jako, doufáme, pořad samotný a to se povedlo, říká šéfproducent Ulice Petr Erben.

Singl zatím není volně v prodeji.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).