Hlavní navigace

Ulice přeje hezké prázdniny!

[Tisková zpráva] Již dnes, tedy 25. června 2009, televize Nova odvysílá poslední předprázdninové díly denního nekonečného seriálu Ulice. Na další pokračování se diváci mohou opět těšit po letní pauze.

Sdílet

Praha 25. června 2009 – Diváci denního nekonečného seriálu Ulice dnes zhlédnou poslední předprázdninové díly, v nichž bude matka Ingrid stále doufat, že její dcera zavolá své sestře, aby jí darovala alespoň část dědictví po Vasilovi. Ingrid ale žádné peníze z pozůstalosti nepotřebuje a ani po nich nepátrá. Nakonec to bude Ilona, kdo se ozve, a její telefonát usvědčí matku z hamižnosti a neupřímnosti. Ingrid se rozčílí, její pohár trpělivosti přeteče.

Nekoneční budou mít kompletně zabaleno a jejich odjezdu nebude bránit už vůbec nic. Matěj se rozhodne, že pojede s nimi, jen nechce odjet bez rozloučení s Bárou. Obává se ale její reakce. Tereza se rozhodne vzít si zálohu za svoji brigádu v krámku s kávou a půjčit ji Gábině na potrat. Je už pouze na jejím rozhodnutí, jak se zachová. Jak vše dopadlo a jak obyvatelé Ulice trávili prázdniny, se diváci dozvědí v 5. sezóně seriálu.

Ulice potvrdila velký zájem u diváků i ve 4. sezóně. Rekordní podíl na sledovanosti letošního roku v kategorii diváků starších 15 let dosáhl 50,32 %. Rekordní počet dospělých představuje 20,1 %, což je v absolutních číslech 1 762 tisíc diváků. V cílové skupině diváků ve věku 15–54 let činí rekordní sharová hodnota od ledna 09 57,65 % (v reálných číslech 1 028 tisíc diváků). Absolutního rekordu podílu na sledovanosti v letošním roce dosáhl populární seriál v kategorii žen ve věku 15–24 let, v níž se na Ulici dívalo 82,37 % všech divaček, přítomných v té době u televizní obrazovky.

Seriál Ulice přeje hezké prázdniny!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).